Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiana organizacji ruchu utrudnia prowadzenie działalności
~Bolczyk niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 13:55
PanM napisał(a):
~Bolczyk napisał(a):
PanM napisał(a): Jedno jest pewne .

Gdyby w Bolesławcu mieszkała i rządziła większość z takimi poglądami jak ja wszyscy , dosłownie wszyscy byli by zadowoleni.Ja nie rozróżniam ludzi na gorszych i lepszych .Poddaję jedynie ocenie rządzących.Poddaję ocenie ich czyny nie zamiary.
Władza powinna mieć za zadanie organizowanie przestrzeni dla rozwoju obywateli.
Już wspominałem .Bogactwem państwa jest bogactwo obywateli a nie kasy budżetu.
Ci co uważają inaczej mają prawo dobrowolnie oddać do kasy samorządowej wszystko co posiadają dla dobra miasta .


Jedno jest pewne Ty nigdy nie będziesz zadowolony ;)


Myślę i wyrażam się jawnie i czytelnie.Pan popiera zło i wybryki władzy.Najprawdopodobniej w jakiś sposób Pan z tego korzysta .A że Panu wstyd pisze Pan anonimowo.


Ja popieram zło?a co to jest według Ciebie zło-nie przestrzeganie 10-ciu przykazań?z jakiego źródła o nim czerpiesz wiedzę. Wstyd ma zakryty a piszę "anonimowo"bo nie miałem i nie mam zamiaru być osobą publiczną .Nie biorę udziału w wyborach i innych takich zdarzeniach. "Myślę" -to nie polega na ciągłym zadawaniu pytań a wręcz przeciwnie.Władza to szambo to nawet się do niej nie zbliżam.Jeśli chodzi o "czytelność" to jak widzę to mało kto tutaj Ciebie rozumie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 sierpnia 2016r. o 14:01
~PanP napisał(a):
PanM napisał(a): Jedno jest pewne .

Gdyby w Bolesławcu mieszkała i rządziła większość z takimi poglądami jak ja wszyscy , dosłownie wszyscy byli by zadowoleni.Ja nie rozróżniam ludzi na gorszych i lepszych .Poddaję jedynie ocenie rządzących.Poddaję ocenie ich czyny nie zamiary.
Władza powinna mieć za zadanie organizowanie przestrzeni dla rozwoju obywateli.
Już wspominałem .Bogactwem państwa jest bogactwo obywateli a nie kasy budżetu.
Ci co uważają inaczej mają prawo dobrowolnie oddać do kasy samorządowej wszystko co posiadają dla dobra miasta .

Szanowny PanieM. Europa przegra walkę z fanatyzmem islamskim właśnie dlatego, że w imię wartości na które Pan pluje, nie eliminuje z życia publicznego takich fundamentalistów jak Pan.
1. Władza ma zadania opisane w Ustawach. Jeśli uważa Pan, że powinna mieć inne proponuję ponownie wystartować na posła i albo wyciągnąć wnioski z porazki, albo zostać posłem i zmienić zadania dla władzy.
2. Obywatele się bogacą, czego dowodzą wielorakie badania. Jest to proces powolny, ale póki co stabilnie idący do przodu. Niech Bóg nas chroni przed takimi ekonomicznymi regulatorami jak Pan.
3. Jak Pan słusznie zauważył mamy prawo ze swoim majątkiem zrobić co chcemy i to od nas zależy tylko czy z prawa skorzystamy. Podobnie jak władza ma swoje prawa i ma prawo korzystać z niego wedle swoich kompetencji i mandatu. To, że czasem jest to nie po myśli Pana... sorry.
4. Władza miała prawo postawić znaki wg własnych badań i postawiła. Zawsze ma Pan prawo zaskarżyć decyzję władzy.
5. Jeśli uważa Pan że napisałem nieprawdę o niszczeniu i przywłaszczaniu.. zawsze ma Pan prawo zapytać się Redakcji i mój adres IP i wytoczyć mi proces. To wolny kraj PanieM... ale mający swoje prawo. Tak jak Pan ma prawo mieć krótką pamięć.


No proszę , jak Pan ładnie ubrał mnie w cudze szaty.
Nie pluję na wartości -- wyznawcy wartości plują na mnie .
Nie jestem fundamentalistą , jestem ateistą szanującym wiarę i poglądy innych.
Jeśli fundamentalizm to religia miły Panie .Religia jest przyczyną większości konfliktów.Wierni nie potrafią uszanować się nawzajem mimo że czczą tego samego Boga .Albo ten Bóg nie panuje nad nimi.
Obywatele się bogacą ? -- Kto robi te badania ? Bo według mojej wiedzy kilka milionów najwartościowszych Polaków uciekło za granice .Uciekło do krajów lepiej zorganizowanych.Kilka następne milionów pracuje za minimalną krajową lub na umowach śmieciowych.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 14:51
PanM napisał(a):
No proszę , jak Pan ładnie ubrał mnie w cudze szaty.
Nie pluję na wartości -- wyznawcy wartości plują na mnie .
Nie jestem fundamentalistą , jestem ateistą szanującym wiarę i poglądy innych.
Jeśli fundamentalizm to religia miły Panie .Religia jest przyczyną większości konfliktów.Wierni nie potrafią uszanować się nawzajem mimo że czczą tego samego Boga .Albo ten Bóg nie panuje nad nimi.
Obywatele się bogacą ? -- Kto robi te badania ? Bo według mojej wiedzy kilka milionów najwartościowszych Polaków uciekło za granice .Uciekło do krajów lepiej zorganizowanych.Kilka następne milionów pracuje za minimalną krajową lub na umowach śmieciowych.

To właśnie PanieM jest Pana retoryka małego Jasia. Ja uważam, że Pan pluje. Jest Pan człowiekiem małym, który uważa, że wie lepiej co dla innych jest dobre. Używa Pan słów komuna, farbowańcy, i innych epitetów nadając im negatywnych cech. To nie jest szacunek ani do wiary (czarni), ani do poglądów (komuna). To jest chamstwo i w tym świetle jest Pan chamem. Fundamentalizm nie jest religią (w dodatku jest Pan niedouczonym chamem). Fundamentalizm to pewna postawa i wcale nie musi być negatywna. Jednak w życiu społecznym, religijnym czy politycznym każda taka postawa nigdy nie prowadzi do konsensusu. Fundamentalista zawsze wie najlepiej.
Szanowny Panie. Ludzie emigrują na całym świecie. Polacy emigrowali przed wojną, po wojnie i emigrują teraz. Nie jesteśmy w tym jedyni. Nie jesteśmy pierwsi i nie jesteśmy ostatni. Każdy chce poprawić swój byt. Za granicę wyjeżdżają i mądrzy i głupi. Być może kilak milionów pracuje na śmieciówkach i na najniższej pensji. Ale to oznacza że kilkanaście milionów pracuje normalnie.
Jednego nie bardzo jednak rozumiem. Mówi Pan że Państwa powinno być jak najmniej, a jednak chciałby Pan żeby Państwo zakazało śmieciówek i najniższych pensji... To jak to jest?
Mówi Pan, że władza stawia znaki przeciw przedsiębiorcom. Ale stawia te znaki dla ludzi. Być może Bogdanowi te znaki nie pasują (choć moim zdaniem to jest błachostka, bo na całym świecie tak jest), ale na tych ulicach mieszka dużo więcej ludzi. Na pewno przeciwko zdaniu jednego Bogdana znajdzie się dwóch, którzy zmianę pochwalą. Nie ocenia się ludzi nie poznając ich historii. Ja znam Pana osobiście i znam pana historię. I dlatego śmiem publicznie nazwac pana chamem i człowiekiem nieszanującym ludzi, choć cenię Pana za jego upór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 sierpnia 2016r. o 17:32
~ napisał(a):
PanM napisał(a):
No proszę , jak Pan ładnie ubrał mnie w cudze szaty.
Nie pluję na wartości -- wyznawcy wartości plują na mnie .
Nie jestem fundamentalistą , jestem ateistą szanującym wiarę i poglądy innych.
Jeśli fundamentalizm to religia miły Panie .Religia jest przyczyną większości konfliktów.Wierni nie potrafią uszanować się nawzajem mimo że czczą tego samego Boga .Albo ten Bóg nie panuje nad nimi.
Obywatele się bogacą ? -- Kto robi te badania ? Bo według mojej wiedzy kilka milionów najwartościowszych Polaków uciekło za granice .Uciekło do krajów lepiej zorganizowanych.Kilka następne milionów pracuje za minimalną krajową lub na umowach śmieciowych.

To właśnie PanieM jest Pana retoryka małego Jasia. Ja uważam, że Pan pluje. Jest Pan człowiekiem małym, który uważa, że wie lepiej co dla innych jest dobre. Używa Pan słów komuna, farbowańcy, i innych epitetów nadając im negatywnych cech. To nie jest szacunek ani do wiary (czarni), ani do poglądów (komuna). To jest chamstwo i w tym świetle jest Pan chamem. Fundamentalizm nie jest religią (w dodatku jest Pan niedouczonym chamem). Fundamentalizm to pewna postawa i wcale nie musi być negatywna. Jednak w życiu społecznym, religijnym czy politycznym każda taka postawa nigdy nie prowadzi do konsensusu. Fundamentalista zawsze wie najlepiej.
Szanowny Panie. Ludzie emigrują na całym świecie. Polacy emigrowali przed wojną, po wojnie i emigrują teraz. Nie jesteśmy w tym jedyni. Nie jesteśmy pierwsi i nie jesteśmy ostatni. Każdy chce poprawić swój byt. Za granicę wyjeżdżają i mądrzy i głupi. Być może kilak milionów pracuje na śmieciówkach i na najniższej pensji. Ale to oznacza że kilkanaście milionów pracuje normalnie.
Jednego nie bardzo jednak rozumiem. Mówi Pan że Państwa powinno być jak najmniej, a jednak chciałby Pan żeby Państwo zakazało śmieciówek i najniższych pensji... To jak to jest?
Mówi Pan, że władza stawia znaki przeciw przedsiębiorcom. Ale stawia te znaki dla ludzi. Być może Bogdanowi te znaki nie pasują (choć moim zdaniem to jest błachostka, bo na całym świecie tak jest), ale na tych ulicach mieszka dużo więcej ludzi. Na pewno przeciwko zdaniu jednego Bogdana znajdzie się dwóch, którzy zmianę pochwalą. Nie ocenia się ludzi nie poznając ich historii. Ja znam Pana osobiście i znam pana historię. I dlatego śmiem publicznie nazwac pana chamem i człowiekiem nieszanującym ludzi, choć cenię Pana za jego upór.


Powyższy wpis jest odpowiedzią na zarzuty anonima.

Pomijam inne sprawy aby utrzymać się w temacie.
Ta decyzja zamykająca ruch w jedną stronę na ul Opitza jest po pierwsze zła a po drugie ma ewidentnie uderzyć w przedsiębiorcę .Bez względu kogo by to dotyczyło miasto nie powinno tak postępować.
Niedaleko jest podobna sytuacja dotycząca piekarni Zbigniewa Korczowskiego i tam okazało się można było zrobić dopisek do znaku.
Wyraźnie niektórzy komentatorzy zarzucili zdrowy rozsądek i kierują się emocjami oraz osobistym stosunkiem do restauratorów.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maja niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 20:12
Trzeba zrobić nową mapkę z trasą dojazdu do hotelu i po problemie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maja niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 20:25
Ja mieszkam na Opitza i jazda w kierunku Komuny Paryskiej do Karola Miarki i odwrotnie kończyła się zawsze czekaniem i umozliwieniem przejazdu pojazdowi z naprzeciwka. Więc bardzo dobrze, że jest to ulica jednokierunkowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 20:29
Maja ale na rolkach możesz jeździć po chodniku .W czym problem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 sierpnia 2016r. o 20:41
Niejeden Polski przedsiębiorca bardzo żałuje chwili powrotu do ojczyzny a jeszcze bardziej poniesionych w niej inwestycji.

Społeczeństwo Polskie przesiąkło socjalem i nie w głowie mu wspieranie wolnego rynku.

Do tej tęsknoty za komuną przypasowują się lokalne władza aby przypodobać się masom jak najdłużej tkwić na stanowiskach i czerpać garściami wraz z krewnymi i koterią.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza