Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lokomotywą spalinową nadal do Drezna
~Malkon niezalogowany
3 września 2016r. o 20:01
To, że trasa od granicy do Drezna nie będzie w najbliższym czasie nie będzie zelektryfikowana nie stanowi o tym, że będą ograniczone możliwości dojazdu do Drezna. Bolec Info znowu bije pianę i nie wiem tylko po co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
4 września 2016r. o 7:42
Po polskiej stronie trasa została zelektryfikowana do Wrocławia? Odcinek Zgorzelec -Wegliniec nie jest zelektryfikowany!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
4 września 2016r. o 7:42
Po polskiej stronie trasa została zelektryfikowana do Wrocławia? Odcinek Zgorzelec -Wegliniec nie jest zelektryfikowany!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
4 września 2016r. o 9:05
mają piękne pociągi pasażerskie elektryczne jak i spalinowe,nasze do pięt im nie dorastają tak pociągi jak i torowiska,a skoro nie mogą dowozić emigrantów to po co sprawny przejazd :P ale jedno wiem na pewno mają nas w dopie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
4 września 2016r. o 12:23
Dobrze, że pociągi do Drezna jeżdżą. Nie jest ważne, czy ciągnie je lokomotywa spalinowa czy elektryczna. Ważne , że - jeżdżą. Temat zastępczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2016r. o 10:19
~klucznick napisał(a): mają piękne pociągi pasażerskie elektryczne jak i spalinowe,nasze do pięt im nie dorastają tak pociągi jak i torowiska,a skoro nie mogą dowozić emigrantów to po co sprawny przejazd :P ale jedno wiem na pewno mają nas w dopie :P


jesteś chory człowieku pitoląc głupoty o pociągach- nasze pociągi nie odstają od niemieckich mało tego są sporo nowsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2016r. o 12:21
~ napisał(a):
~klucznick napisał(a): mają piękne pociągi pasażerskie elektryczne jak i spalinowe,nasze do pięt im nie dorastają tak pociągi jak i torowiska,a skoro nie mogą dowozić emigrantów to po co sprawny przejazd :P ale jedno wiem na pewno mają nas w dopie :P


jesteś chory człowieku pitoląc głupoty o pociągach- nasze pociągi nie odstają od niemieckich mało tego są sporo nowsze


Tak to jest jak ktoś w du...ie był i g....no widział, a jątrzy na forum. Nie wiem maluczki człowieczku czy wiesz, ale Pesa Bydgoszcz zaopatruje DB w pociągi, ponieważ pokonała w przetargu ich rodzimego Siemensa. No i w niemieckich (czerwonych) do Drezna nie działa WiFi, a w naszych "złomach" działa. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~0,7 niezalogowany
5 września 2016r. o 12:23
Wi-Fi działa? A to od kiedy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.