Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ustawa o zakazie aborcji przepadła
~! niezalogowany
7 października 2016r. o 12:53
I oto widać komu dostało sie do rzadzenia duże państwo w centrum Europy.

Czy Polacy powinni powierzać swój los w ręce "utopisty"

Przeciez Pan Kaczyński de facto rzadzący prawie 40 milionowym narodem sie do tego nie nadeje: nie wspomne o współczesnym człowieku bez prawa jazdy, konta w banku, ale bardzo dziwne wydaje mi się, że prawie 60 letni człowiek z tytułem dr samotny nie posiada środków na leczenie własnej matki i musi 200.000zł pozyczać od znajomej rady prawnej. Czy naprawdę na leczenie nie było stać rodziny Kaczyńskiech, czy było ono tak drogie, za co ma sie wobec tego leczyć zwykły człowiek. I dlaczego mamy powierzć swój los takim ludziom. Zastanówmy się. Z czego będą finansowane te programy socjalne lepsze niż w Szwecji. Kto poprowadzi te hospicja dla dzieci niepełnosprawnych i za co. Czy później bedziemy czytać o aferach z poniewieraniem tych biednych ludzi przez opiekunów czy soby duchowne prowadzące takie przybytki. i z czyich pieniędzy będą organizowane. Możę jest więcej dorych radców prawnych którzy na to pożyczą lecz kto to i zczego odda -chyba , że "misiewicze"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 15:20
Przestań się podniecać, bo ci żyłka pęknie. PiS może idealne nie jest, ale o wiele lepsze od tych zło.
... Przecież jeszcze jedna kadencja i by nam kamienic zabrakło
:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 15:30
~ napisał(a): Przestań się podniecać, bo ci żyłka pęknie. PiS może idealne nie jest, ale o wiele lepsze od tych zło.
... Przecież jeszcze jedna kadencja i by nam kamienic zabrakło
:-)

No właśnie o to chodzi. PiS jest gorsze od PO - znacznie zwiększyli tempo przyrastania długu. I kamienic nie starczy na ten dług na pewno. PiS to krętacze, które chcą się utrzymać u władzy. Dla osobistych - materialnych i niematerialnych - korzyści. PiS to partia socjalistyczno-etatystyczna z ideologiczną podbudową oparta o fobie Kaczyńskiego. I realizująca interesy USA. To nie jest żadna prawica! Kolejna lewica (innego sortu :) ) nami rządzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
7 października 2016r. o 15:40
Blackjack napisał(a): Nie wiem, pewnie kaczuszko masz rację. Myślę jednak, że trzeba walczyć o każde istnienie. Ja nawet staram się owadów nie zabijać, ryby wypuszczam :)
Wiesz byłem ostatnio na urlopie, tak się złożyło, że obok były na wakacjach dzieci niepełnosprawne umysłowo w stopniu umiarkowanym.
Wiecie jak te dzieciaki były szczęśliwe, wiecie, że one kochają mocniej niż normalne dzieci, że są ufne jak nikt inny?
Czułem się na początku dziwnie, skrępowany, pod koniec urlopu pełen luz, udało mi się nawet z nimi długo porozmawiać.
Nie wiem jak można zabić takie dziecko.
Nie rozumiem tego....


Blackjack
nie wiem czy mam rację, ale jestem przekonana że ''kajdanami'' można wywalczyć tylko ''poddaństwo''
zaś konstruktywną i rzeczową rozmową, edukacją , profesjonalnym poradnictwem i zapleczem socjalnym można osiągnąć znacznie więcej

to właśnie takie wpisy jak Twój powyżej mogą przyczynić się do większej świadomości tych najbardziej zainteresowanych, skłonić do refleksji i głębszych przemyśleń, przyczynić się do uratowania życia,

piszę to bo uważam że ma sens uświadamianie
przedstawianie konkretnych argumentów
i że ma sens bycie dobrym

życie jest nadrzędnym elementem tego świata
nasze doświadczenia uczą nas darzyć je szacunkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 15:51
Ciekawe, że DP tak samo nie umie pisać poprawnie jak Falco........ Takie same budowanie zdań...... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 17:03
~!!! napisał(a):
Jak to Projekt nie był PIS- a kto obiecywał w kampani wyborczej zaostrzenie prawa aborcyjnego, a kto ordo iuris popierał i piał w zachwycie nad obroną '"życia"


Wiesz, szanuję ten tupet jaki reprezentują polityczni kibole - jak Ty. Ale przejdźmy do twardych faktów: poproszę o jeden dowód, cytat z programu, bądź "cytat" z przedstawiciela PiS z kampanii wyborczej - z któreg wynika, że PiS kiedykolwiek obiecywał komukolwiek zaostrzenie prawa aborcyjnego. O bzdurach na temat popierania Ordo Iuris nawet nie będę się wypowiadał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 17:31
~ napisał(a):
~!!! napisał(a):
Jak to Projekt nie był PIS- a kto obiecywał w kampani wyborczej zaostrzenie prawa aborcyjnego, a kto ordo iuris popierał i piał w zachwycie nad obroną '"życia"


Wiesz, szanuję ten tupet jaki reprezentują polityczni kibole - jak Ty. Ale przejdźmy do twardych faktów: poproszę o jeden dowód, cytat z programu, bądź "cytat" z przedstawiciela PiS z kampanii wyborczej - z któreg wynika, że PiS kiedykolwiek obiecywał komukolwiek zaostrzenie prawa aborcyjnego. O bzdurach na temat popierania Ordo Iuris nawet nie będę się wypowiadał.

Łał. Zwolennicy PiS tracą pamięć, tak jak ich ulubieńcy? Proponuję google i chociażby przypomnieć sobie co mówili dwa tygodnie wcześniej, jak odrzucili obywatelski projekt liberalizacji, a puścili dalej projekt Ordo Iuris. Poczytaj też co piszą o PiS na portalu www.pch24.pl . Dla wyjaśnienia - nie popierałem PiS, bo wiedziałem co zrobią ze swoimi obietnicami. To co każda lewica - obiecywali, żeby wygrać. A teraz muszą się najeść na stanowiskach. I to przez działania PiS ustawa nie pozwalająca zabijać nienarodzonych nie będzie uchwalona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 19:19
http://facet.wp.pl/mialem-sie-nie-urodzic-6045029438272129a

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.