Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ustawa o zakazie aborcji przepadła
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 5:30
Nie wymagaj od kobiet zbyt wiele.
Kobiecie wystarczy powiedzieć że na którąś partię (powiedzmy ze PO) głosują ludzie piękni, mądrzy i bogaci. To możesz być pewien ze już na żadną inną partię taka nie zagłosuje. No bo przecież nie da się wrzucić do jednego kosza z brzydkimi i głupimi biedakami ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 9:11
Blackjack napisał(a): Nie wiem, pewnie kaczuszko masz rację. Myślę jednak, że trzeba walczyć o każde istnienie. Ja nawet staram się owadów nie zabijać, ryby wypuszczam :)
Wiesz byłem ostatnio na urlopie, tak się złożyło, że obok były na wakacjach dzieci niepełnosprawne umysłowo w stopniu umiarkowanym.
Wiecie jak te dzieciaki były szczęśliwe, wiecie, że one kochają mocniej niż normalne dzieci, że są ufne jak nikt inny?
Czułem się na początku dziwnie, skrępowany, pod koniec urlopu pełen luz, udało mi się nawet z nimi długo porozmawiać.
Nie wiem jak można zabić takie dziecko.
Nie rozumiem tego....



zgadzam się z Tobą i popieram całym mym malutkim serduszkiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hańba! niezalogowany
7 października 2016r. o 9:12
~arek napisał(a): PiS już s.ra w pory.
Brawa dla mądrych i odważnych kobiet !


A czemu nie ma braw dla Adolfa Hitlera? To on pierwszy zezwolił Polkom wyskrobywać się bezkarnie do woli!
PiS dołączył do Lenina, Stalina, Hitlera i "odważnych kobiet" w temacie aborcji!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SUKCES ! niezalogowany
7 października 2016r. o 9:25
Brawo !
Kobiety nie dały się zastraszyć tej pieprzonej, pisowskiej sekcie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PORAŻKA niezalogowany
7 października 2016r. o 9:32
To jest takie pyrrusowe zwycięstwo. Ludzie nie są w stanie zrozumieć, że jak się powie A to potem jest B, C i tak dalej. Niestety myślenie, zwłaszcza po "nowej szkole", nie jest mocną stroną większości ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 9:45
~!!! napisał(a): Jak niec nie rozumiesz to nie pisz głupot. Komisja zebrała sie z pogwałceniem regulaminu Sejmu. Nikt z posłów nie wiedział, że w trybie nagłym będą głosować nad odrzuceniem projektu!
Jak niby formalnie i zgodnie z prawem mieli zareagowć posłowie - właśnie żądajac przerwy do 11 stycznia, aby przedstawić ekspertyzy itp.
Jak to Projekt nie był PIS- a kto obiecywał w kampani wyborczej zaostrzenie prawa aborcyjnego, a kto ordo iuris popierał i piał w zachwycie nad obroną '"życia" czyimi głosami skierował projekt do komisji. To jest właśnie odpowiedzialność za Projekt PIS - spłata obietnic wyborczych dla pana RYDZYKA. No i Kobiety pokazały na co je stać, a myślę że to dopiero preludium " WKURZENIA"


jak trzeba miec chory łeb żeby to pisać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2016r. o 10:18
~SUKCES ! napisał(a): Brawo !
Kobiety nie dały się zastraszyć tej pieprzonej, pisowskiej sekcie !


Cóż za brednie ?!
To NIE był projekt pisowski, a to PiS go utrącił!
Sądzisz, że PiS przestraszył się 4 pań na bolesławieckim rynku, skoro nie przestraszył się Anieli, Hollanda i Włodzimierza?
To jest nawet nie śmieszne, to jest durne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brawo dla wszystkich kobiet,jestescie wi niezalogowany
7 października 2016r. o 10:51
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima