Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bohater tygodnia: Karol Stasik
13926
qwax_
28 listopada 2016r. o 19:22
emem napisał(a): [... W rzeczywistosci pracuje 24 godziny na dobe, przez 7 dni w tygodniu, podczas gdy jego pracownicy od poniedzialku do piatku po 8h dziennie.

Tia, un ma taki talent, że nawet jak śpi to pracuje. I to jak pracuje..., nie jak te nieroby pracownicy. Ty chyba też tak potrafisz - ciągle moderujesz, niby jesz obiad, albo ten tego z dziewczyną, ale w rzeczywistości to ciągle pracujesz ;)

A co Stasika:
http://www.tvp.info/27894680/90-ton-ceramiki-zniknelo-z-zakladow-w-boleslawcu
To nie było aby za prezesowania tego pana w ceramice? Zamiast zarzutów prokuratorskich jest awans na starostę...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karol S. niezalogowany
28 listopada 2016r. o 19:34
Jak Boga Kocham,o niczym nie wiedziałem .Brałem kasę ale myślałem że oni polnujom.
Co wy,polaka-katolika do więźnia?, a tyle łobuzóf łazi po ulicach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2016r. o 21:31
Znam K. Stasika. Nie jest ideałem. Ma zalety; jest aktywny, zaangażowany w życie miasta i powiatu. Ma ambicje. Na warunki bolesławieckie jest na +4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2016r. o 22:49
~cysto prawda napisał(a): Myślę,że sprywatyzowanie Zakładów Ceramicznych, to dobry pomysł. Czasy "czy się stoi czy się leży, 2 tysiące się należy' JUŻ NIE WRÓCĄ.


więc bierz się do roboty,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2016r. o 12:23
A Wy tylko prywatyzować i prywatyzować! A mi mimo nakładów ,dzieci jeszcze nie dorosły by przejąć. Mają wprawdzie po mnie geny ale...:) Widzę tu chęć przejęcia przez pewnego synka pewnego Pana ale chyba kasa nie taka.:)No i trzeba by z miasta Kraka na prowincję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2016r. o 12:50
~x napisał(a): Ememie, Ty - mimo niewątpliwego doświadczenia i inteligencji - nadal nie widzisz matni, w jaką wpuścili nas "okrągłostołowcy". Własność prywatna i konkurencyjna gospodarka to idealne rozwiązanie. Prywatyzacja to jednak w większości złodziejstwo i rozkradanie majątku wypracowanego przez dziesiątki lat przez większość Polaków. Niestety, bez zmiany formuły naszego Państwa, nie do ogarnięcia i odwrócenia. Gdyby nie wprowadzenie zasad żydowskiego Kodeksu Handlowego, stworzenia GPW, różnych głupich reform struktur władzy w Państwie (m.in. utworzenia praktycznie nic nie mogących i biednych z z założenia powiatów, byłoby normalnie. Postkomuniści i żydokomuna przez ostatnich kilkanaście lat okradali i niszczyli


Polskę i gdzie mogą - nadal niszczą i rozkradają. Rozbudowali administrację do niemożebnych rozmiarów. Ustalili (ustawowo) samorządowcom wynagrodzenia na poziomie wręcz nieprzyzwoitym - bez określenia zasad odpowiedzialności i kar za sprzeniewierzenia. W ten cały syf włączyli system wymiaru sprawiedliwości i organy ścigania. Nie określili maksymalnych
okresów sprawowania władzy (kadencyjności) oraz wieku, od którego nie można pełnić funkcji publicznych. Polska jest tak spier..., że na naprawę - jeśli którakolwiek partia czy organizacja naprawdę zechce to zrobić ewolucyjnie, a nie rewolucyjnie - trzeba by poświęcić lata. W obecnym systemie żadna władza za to się nie weźmie. Za duże ma w obecnym stanie profity. Nie myl więc już więcej własności prywatnej z prywatyzacją ...



Co by nie myśleć...mądrze pisze ! A Emem nie jest naiwny przeciez . On wie ,że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)







Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2016r. o 13:34
~ napisał(a): Znam Karola S. Nie jest ideałem. Ma zalety; jest aktywny, zaangażowany w życie miasta i powiatu. Ma ambicje. Na warunki bolesławieckie jest na -3

POpieram,człowiek o gorącym sercu, czystych rękach,czuły na krzywdy wyzyskiwanych pracowników,bezkompromisowy w walce o ich prawa .Od urodzenia żarliwy katolik.Altruista i nie szczędzący grosza darczyńca.Przeznaczał połowę swych dochodów na działalność społeczną.
I takiego człowieka oskarżać ?
Jego stwierdzenie ,,Jak Boga kocham,o niczym nie wiem'' ,powinno zakończyć sprawe
Katolik by nie kłamał w imię Boga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2016r. o 13:48
POpieram,człowiek o gorącym sercu, czystych rękach,czuły na krzywdy wyzyskiwanych pracowników,bezkompromisowy w walce o ich prawa .Od urodzenia żarliwy katolik.Altruista i nie szczędzący grosza darczyńca.Przeznaczał połowę swych dochodów na działalność społeczną.
I takiego człowieka oskarżać ?
Jego stwierdzenie ,,Jak Boga kocham,o niczym nie wiem'' ,powinno zakończyć sprawe
Katolik by nie kłamał w imię Boga.

Ha, ha, ha! Gratuluję inteligencji i dowcipu:) Też tak twierdzę i POpieram zdanie o nim:) Jest to człek o niezwykłej uczciwości, empatyczny, o miękkim sercu dla cichych i ubogich. Taki sam jest jego koalicyjny kolega pełniący funkcję etatowego członka:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza