Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Demony prędkości
321
#kordek nieaktywny
9 grudnia 2016r. o 20:56
ciekawy tekst? kolejne nudne gooowno . po co to reklamujecie, sami chociaz czytaliscie ?

Cezariusz Rudyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 grudnia 2016r. o 21:22
Cześć Kordek :) Dawno Cię tu nie było :) . Po Twej recenzji nawet nie zamierzam czytać Bobrzan , ale na jedno chciałbym zwrócić uwagę. Pierwsze cztery zdania reklamówki skierowane są chyba do angielskojęzycznych Polaków . Zawsze mnie wqurwiało , że na umowę mówi się deal , utrzymanie rodziny , to biznes , a poczciwa piękna Zocha , to Sophia . Janek nie może być Jankiem , musi być Jonem ... jonem , czyli pozbawionym jednego elektronu atomem :D

Wychodzi mi na to , że makaronizmy , znak czasu , usuwają ideę Reja , iż Polacy nie gęsi ... a może jednak :|

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 grudnia 2016r. o 21:49
kordek napisał(a): ciekawy tekst? kolejne nudne gooowno . po co to reklamujecie, sami chociaz czytaliscie ?


Nie chce mi się wierzyć, że Cezariusz Rudyk napisał taki komentarz. Oficjalnie na pewno nie napisałby czegoś takiego. Opcje są dwie, albo się zapomniał wylogować i zamiast spod tyldy napisał zalogowany, albo się zapomniał wylogować i ktoś się pod niego podszył.

Tekst ciekawy i co ważne napisany bez błędów. Chociaż patrząc na zdjęcie myślałam, że tekst będzie o paniach pracujących na stacji PKP w Bolesławcu w powiązaniu z tytułem mógłby być naprawdę zabawny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 grudnia 2016r. o 22:04
kc napisał(a):
kordek napisał(a): ciekawy tekst? kolejne nudne gooowno . po co to reklamujecie, sami chociaz czytaliscie ?


Nie chce mi się wierzyć, że Cezariusz Rudyk napisał taki komentarz. Oficjalnie na pewno nie napisałby czegoś takiego. Opcje są dwie, albo się zapomniał wylogować i zamiast spod tyldy napisał zalogowany, albo się zapomniał wylogować i ktoś się pod niego podszył.

Tekst ciekawy i co ważne napisany bez błędów. Chociaż patrząc na zdjęcie myślałam, że tekst będzie o paniach pracujących na stacji PKP w Bolesławcu w powiązaniu z tytułem mógłby być naprawdę zabawny.


Droga Kc , co Ty wiesz o facetach ? Tych prawdziwych. Pan Cezariusz Rudyk , upaprany dawniej w POpaprane układy , dzisiaj widać postanowił mówić , jak jest ... szczerze. Zgodnie z indywidualnym odczuciem . To , że jesteś czepialska , to już wiem od lat . Lecz jeśli szukasz zabawy w rzeczywistości , to zamów sobie klauna , a prawdziwych facetów ... ostaw w spokoju niewiasto :*

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
9 grudnia 2016r. o 22:38
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 grudnia 2016r. o 22:42
i nie kradnij!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 grudnia 2016r. o 23:01
No proszę . Nowa para nam się na Bolcu obiawiła. Randka w ciemno. On prawy i sprawiedliwy. Ona subtelna i życzliwa. On gwoździa w ścianę wbić nie potrafi . Ona wbije ostatni gwóźdź do trumny ... z rozkoszą.

Kocham Was :*

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
10 grudnia 2016r. o 12:36
kordek napisał(a): ciekawy tekst? kolejne nudne gooowno . po co to reklamujecie, sami chociaz czytaliscie ?


Ciekawe czy szanowny, niedoszły, pan europoseł, jeśli to on, czytał program wyborczy PO, przed i po dojściu do władzy w tym kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza