Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiat bez ptasiej grypy
~Anonim niezalogowany
3 lutego 2017r. o 20:04
Jaki dumny ten członek!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 lutego 2017r. o 20:56
~Anonim napisał(a): Jaki dumny ten członek!

On dumny a ty durny :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 lutego 2017r. o 21:35
Masło maślane...!!!Nie ma w tym artykule żadnej logiki i tak szczerze to nie wiadomo o co chodzi-niby wirus nie jest niebezpieczny dla ludzi, a grzywna grozi?!Niby za co? Za to,że kury mi ewentualnie padną, które sobie sama kupilam??Zrozumiałe byłyby kary w sytuacji , gdyby wirus byl niebezpieczny dla ludzi, ale w takiej sytuacji to jest śmieszne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~malajka niezalogowany
3 lutego 2017r. o 22:08
Do moderatora. Dlaczego moja wypowiedz na temat zabrania łabędzi nie pojawiła się? To bzdura o ptasiej grypie w Bolcu. Nasze łabedzie przezyły nie jedna ptasią grypę a zabranie do Klekusiowa tylko może im zaszkodzić. Nie można w/g własnego widzi mi sie robic krzywdy naszym łabediom bo zabranie ich ze środowiska, ich własnego domu jest podłe. One tu żyja od wielu lat i przestańcie poprawiać przyrodę i udawać jak to dbacie o łabadki. Co ? . Punkty popularności łapiecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 lutego 2017r. o 22:09
~~ napisał(a): Masło maślane...!!!Nie ma w tym artykule żadnej logiki i tak szczerze to nie wiadomo o co chodzi-niby wirus nie jest niebezpieczny dla ludzi, a grzywna grozi?!Niby za co? Za to,że kury mi ewentualnie padną, które sobie sama kupilam??Zrozumiałe byłyby kary w sytuacji , gdyby wirus byl niebezpieczny dla ludzi, ale w takiej sytuacji to jest śmieszne!

Nie do końca jest to takie śmieszne ,dla przykładu kupisz sobie kilka kurek i dasz je na tz wolny wybieg ,jakiś dziki ptak będzie miał z nimi kontakt i je zarazi ,wtedy mamy ognisko ptasiej grypy nie daj Bóg zaraza zaatakuje fermę kur czy indyków i wtedy wszystkie ptactwo musi zostać zabite i zutylizowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgred niezalogowany
3 lutego 2017r. o 22:11
Jeśli etatowy penis mnie uspokaja, to sztywnieję...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ptak niezalogowany
4 lutego 2017r. o 8:35
Czlonek zawsze gotowy ;)
Wstydu nie macie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
4 lutego 2017r. o 8:41
~~malajka napisał(a): Do moderatora. Dlaczego moja wypowiedz na temat zabrania łabędzi nie pojawiła się? To bzdura o ptasiej grypie w Bolcu. Nasze łabedzie przezyły nie jedna ptasią grypę a zabranie do Klekusiowa tylko może im zaszkodzić. Nie można w/g własnego widzi mi sie robic krzywdy naszym łabediom bo zabranie ich ze środowiska, ich własnego domu jest podłe. One tu żyja od wielu lat i przestańcie poprawiać przyrodę i udawać jak to dbacie o łabadki. Co ? . Punkty popularności łapiecie?
Nie ma żadnej ptasiej grypy,nagonka na szczepionki,ludzie nie chcą to ptakom wstrzykują.Jak izrael nie może sprzedać nigdzie drobiu,to w polinie wybucha ptasia grypa.Ot cała prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza