Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karetka toczyła się po dziurach, gdy pacjent umierał
~~Do CCC niezalogowany
25 marca 2017r. o 20:07
~~ccc napisał(a): Dobrze ze ktos inny to napisał. Miałem podobny przypadek czekałem na karetkę przy głównej drodze aby pomóc w dojechaniu.


Mam rozumieć że stałeś przy głównej drodze nr 94 i pokazywałeś którędy mają skręcić w Brzeźniku na Nowogrodziec i później na Gierałtów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ati niezalogowany
25 marca 2017r. o 22:02
Ja nawiąże do tego iz takiego burmistrza należałoby wywieźć na taczce. Nie chodzi o drogę lecz o całokształt. Pogratulować wyborcom. MASAKRA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 marca 2017r. o 22:45
Celem jedynym Władz powinno być działanie na rzecz GODNEGO życia mieszkańców za których są odpowiedzialni. A jak ten cel ma się w gminie Nowogrodziec ?
Emeryci i renciści ( 800 zł. - 1200 zł.) składają się na pensje dla urzędników sięgające powyżej 10 000 zł. miesięcznie ( to jest więcej niż roczna pensja emeryta) to to jest ten cel nadrzędny władzy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~.. niezalogowany
26 marca 2017r. o 7:45
Czy towarzysz Palczewski nadal włada tą przechowalnią nierobów na Modłowej? Jeśli tak to nic mnie nie zdziwi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 marca 2017r. o 11:27
~~.. napisał(a): Czy towarzysz Palczewski nadal włada tą przechowalnią nierobów na Modłowej? Jeśli tak to nic mnie nie zdziwi...

I tu na miejscu Pana Palczewskiego zgłosił bym te pomówienia do prokuratury,ciekawe jak będziesz wtedy jęczał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 marca 2017r. o 12:16
Zarówno Powiatowe Urzędy Pracy czy Ośrodki Pomocy Społecznej w Naszym, Kraju w tej formie jakiej funkcjonują nie spełniają swojego zadania i powinny być natychmiast zamknięte a ich szefowie rozliczeni przez odpowiednie organa państwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a niezalogowany
26 marca 2017r. o 14:54
~~ napisał(a): Zarówno Powiatowe Urzędy Pracy czy Ośrodki Pomocy Społecznej w Naszym, Kraju w tej formie jakiej funkcjonują nie spełniają swojego zadania i powinny być natychmiast zamknięte a ich szefowie rozliczeni przez odpowiednie organa państwa.


to tylko mógł napisać LeSer
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ccc niezalogowany
26 marca 2017r. o 17:02
Narobiło się LeSerów w sieci i kadzą o utrzymaniu władzy a ile kosztują ludzi milicyjne emeryturki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza