Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
~~Anty pisior niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 19:55
~~Prawo i Sprawiedliwość napisał(a): - to normalność.
Żałosne rozgrywki polityczne /?/ -
tego nie dostrzegam. Szanowny Pan został wpuszczony w maliny.


hujnia polityczna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do bialo czerwonego niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 19:59
Jeżeli wg. Pana nikt godny nie zginal - to proszę podać swoje osiągnięcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 20:01
~~Anty ... napisał(a):


hujnia polityczna

Możesz nie używać takich chamskich słów? Które świadczą o tym, że jesteś chamem.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Anty pisiora niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 20:14
Żal mi Pana. Musi być Pan bardzo nieszczęśliwy.
Jest WIELKI TYDZIEŃ.
- Proszę skorzystać z zaproszenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~won z pisem niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 21:50
Jaki"wielki tydzień" ?
7 dni jak każdy inny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 22:05
~~Do Anty ...a napisał(a): Żal mi Pana. Musi być Pan bardzo nieszczęśliwy.
Jest WIELKI TYDZIEŃ.
- Proszę skorzystać z zaproszenia.


"...od początku tej tragedii wykorzystano ją jako narzędzie do uderzenia w politycznych przeciwników braci Kaczyńskich. Metodą tego uderzenia było kłamstwo.

Kłamstwo to od samego początku pojawiało się jako insynuacja, a później wraz z ujawnianymi dowodami przyczyn katastrofy było ubogacane kolejnymi insynuacjami i teoriami. Pojawiały się wersje przyczyn katastrofy takie jak: sztuczna mgła, rozpuszczony hel, elektromagnesy, wybuch w powietrzu na wysokości 100 metrów, wybuch na wysokości 20 metrów, trzy wybuchy.

Kłamano również w odniesieniu do rzekomego dobijania rannych, zasadzki z której chcieli uciec piloci etc. Te kłamstwa było celebrowane, głoszone, wymyślane i szeroko rozpowszechniane przez Antoniego Macierewicza. Jego celem było przedstawienie katastrofy smoleńskiej jak zamachu, który był porozumieniem ówczesnych liderów PO i Putina.

Taki zarzut miał całkowicie zdyskredytować ówcześnie rządzących doprowadzając przy okazji do tworzenia mitu Lecha Kaczyńskiego. W tworzenie tego mitu i jego sakralizację włączył się o. Tadeusz Rydzyk, który poprzez ten mit związywał coraz bardziej głęboko zakorzeniony w Polsce katolicyzm z religią smoleńską, a więc politycznie z PiS. To kłamstwo i ten mit doprowadziły w rezultacie do takiego moralnego osłabienia legitymacji kogokolwiek innego niż PiS do rządzenia Polską, że po pięciu latach od katastrofy, PiS wróciło do władzy. To kłamstwo było i jest fundamentem socjologicznym obecnej władzy.

Największym zagrożeniem dla obecnej władzy nie jest spadek w sondażach partyjnych, ale spadek wiary w to kłamstwo."

"Musi być Pan bardzo nieszczęśliwy. Jest WIELKI TYDZIEŃ." - kłamać i oszukiwać można?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Listek niezalogowany
9 kwietnia 2017r. o 22:42
A co się stało z pamięcią o poległych w Smoleńsku żołnierzy. Tylko katastrofa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 kwietnia 2017r. o 9:55
~~ napisał(a):
falco napisał(a):
~~ napisał(a):
falco napisał(a):



ach te cholerne ''parówki '' :D


„Zbyt często pozwalamy plotkarskim, zazdrosnym, autorytarnym, psychotycznym, aroganckim i przeciętnym, krótko mówiąc toksycznym ludziom na wchodzenie do naszego najbardziej intymnego kręgu znajomych. Wpuszczamy niewłaściwych ludzi. Tych którzy ciągle oceniają to co mówimy, robimy, lub czego nie robimy.”
-Bernardo Stamateas-

Jeżeli jakaś osoba uwielbia kłótnie i zawsze ma coś negatywnego do powiedzenia, oddal się od niej. Nie zatruwaj się cudzą toksyczną osobowością. Postarajmy się zminimalizować relacje ze szkodliwą osobą. Nauczmy się identyfikować i dystansować od takich niezrównoważonych ludzi, jak falco.


gdybyś wiedział co piszesz powstrzymał byś się od powyższego
jestem pewien że nikogo słownie pierwszy nie zaczepiłem a tym bardziej nie wyzwałem ale co ty o tym możesz wiedzieć a nawet jeśli wiesz to tego nie przyznasz ...
czy to że piszę wprost co myślę i nie silę się na ''słodzenie'' to uważasz to za chęć wywołania kłótni?...błąd bo nic a nic mnie nie znasz
wróć tylko do swojego pierwszego ''spostrzeżenia''
:D
kto tu kogo ''ocenia''?
a teraz przeczytaj jeszcze raz ostatnie swoje zdanie ;)
dlaczego nie tylko ''oceniasz '' ale i się nie ''dystansujesz''?
bo zwyciężyło w tobie to co właśnie mnie zarzucasz ...

wobec powyższego ,nie mam nic przeciw byś się ''oddalił '' ;)


Bolecnauci "nigdy nie siłujcie się ze świnią(falco). Oboje będziecie brudni, a świnię falco to będzie cieszyć."
George Bernard Shaw


?? !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.