Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wezwali myśliwego zamiast weterynarza
~~Rudolf niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 18:24
To ludzie dokonują agresywnej ekspancji terenów zamieszkiwanych przez zwierzęta.Odbierają im zródło pożywienia i dom.

Gdyby NIE TO, zwierzęta nigdy nie zbliżyłyby się do człowieka.

bo i po co!





~~ napisał(a):
~~ed napisał(a): Dziś dorzynamy ranne sarny, jutro dorzynać będziemy rannych ludzi.

Dzisiaj tez zbijamy, rozrywamy na kawalki nienarodzone dzieci.


Tak
ludzie zabijają ludzi, ludzie zabijają zwierzęta, ludzie zabijają rośliny.
Nic dodać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 19:03
Panie żuraw , dzisiaj widziałem rozjechanego jeża. Gdzie mam go panu przywieźć? trochę plaskaty był. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lola niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 21:54
No nie stety weterynarz nic by już nie pomógłby... Dlaczego się nie przyp..., Widzę że portal nie ma już o czym pisać (bez urazy)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 22:04
~~ napisał(a): Panie żuraw , dzisiaj widziałem rozjechanego jeża. Gdzie mam go panu przywieźć? trochę plaskaty był. :D


Kotów już nie przejeżdżasz - Debilu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 22:08
~~Lola napisał(a): No nie stety weterynarz nic by już nie pomógłby... Dlaczego się nie przyp..., Widzę że portal nie ma już o czym pisać (bez urazy)


"No nie stety (pogotowie) nic by już nie pomogło - dobrze że nie pojechali do Loli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 22:14
to leć mieszkać na Marsa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 22:25
Ja nie wiem czemu dyskutujcie z tymi neandertylczykami...jeden kota by rozjeżdźał drugi głupio rży i skrobałby jeża z asfaltu.Ja mam propozycję...Ty od kota wuja sobie rozjedź a Ty od jeża sam się wyskrob albo wykastruj jak wolisz,przynajmniej nie będziecie powielać głupoty.Gdzieś czytałam kiedyś,że SSmani uczyli się zabijać ludzi na swoich psach i przychodziło im to z łatwością jak wam ich rozjeżdżanie.Samochód w Stanach traktowany jest również jak broń...teraz krec ...niesz psa kiedyś napatoczy się dziecko.Też spier...olisz?Taki fifarafa?Dno i dziwić się,że dzieci teraz coraz durniejsze jak starzy rozumem nie grzeszą.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 kwietnia 2017r. o 22:59
Ten od "jeża" i "kotów" to ten sam - ....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.