Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Potrącił i odjechał
~~Paula niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 16:28
Ale to potrącił emeryt emertyta bo widziałam to zdarzenie my przepuscilismy pana a z przeciwka jechało bmw i uderzyło w niego kiedy on już był na pasach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paula niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 16:28
Ale to potrącił emeryt emertyta bo widziałam to zdarzenie my przepuscilismy pana a z przeciwka jechało bmw i uderzyło w niego kiedy on już był na pasach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 17:17
też jestem emerytem i jestem za tym,żeby nam ,,staruchom ''robili obowiązkowe badania psychotechniczne np.po 65 roku życia.
pozdrawiam wszystkich emerytów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~emeryt/ka niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 19:12
~~ napisał(a): Po prostu brak kultury jazdy, a także lenistwo .Zobacz jak kierowcy wyjeżdżają spod Kauflandu.Mówisz " miasto emerytów " ...... i TY też będziesz emerytem.


Od Emerytów to ty się od.......,ty nie wiadomo czy dożyjesz... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 20:17
samochód prowadził falco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~blak niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 20:50
no pewnie że uciekł bo stal 15 m dalej xd miał stać na skrzyzowaniu i torowac przejazd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 21:10
jak emeryt emeryta ,to niema o co kruszyć kopii ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tony R niezalogowany
27 kwietnia 2017r. o 21:44
K.U.R.W.A CO TU DUŻO GADAĆ STARE DZIADKI JUŻ K.U.R.W.A NIE POTRAFIĄ JEŹDZIĆ O REFLEKSIE I DYNAMICE JAZDY JUŻ NIE WSPOMNE. ALE POTRAFI SIĘ TAKI PIERDZIEL W.J.E.B.A.Ć NA JANA W WYMUSZANIU TO FACHOWCY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.