Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

W jakim banku konto

~~pracownik niezalogowany
24 maja 2017r. o 11:57
W jakim banku polecacie założyć konto?
Obecnie jestem w zachodnim i co trochę zmieniają warunki bez mojej wiedzy.
co trochę jakieś nowe prowizje i opłaty bez żadnej informacji z ich strony.
Gdzie są dobre lokaty i gdzie traktują klienta poważnie?
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 maja 2017r. o 23:02
udaj się do zus tam mają doradcę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
25 maja 2017r. o 0:09
Wkładając trochę starań znajdziesz w necie stronę z porównaniem kont, opłat i oprocentowań rachunków, to samo z lokatami (kredytami).
Warto wziąć pod uwagę dostępność bankomatów i odległość do najbliższego oddziału. Raz na jakiś czas trzeba załatwić formalności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pracownik niezalogowany
25 maja 2017r. o 0:12
Powaznie pytam
Jakie macie doswiadczenie z bankami.czy w waszych bankach tez wprowadzaja prowizje kiedy chca i za co chca? A moze nawet o tym nie wiecie, bo jestescie zabiegani i brak czasu aby przejrzec dokladnie historie wydatkow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pracownik niezalogowany
25 maja 2017r. o 0:29
Do ja.
W rankingach zawsze wszystko ladnie i pieknie wyglada. Jak podpisywalem umowe w zachodnim to tez pieknie obiecywali. Zero prowizji wyplaty z bankomatow za darmo. Po jakims czasie okazalo sie ze pobieraja oplaty i prowizje, bo sie regulamin zmienil. Co troche wydzwaniaja z jakimis ofertami, ktorych wogole nie potrzebuje. Sam wiem najlepiej co mam zrobic ze swoimi pieniedzmi. Dziwnym trafem, zawsze kiedy nie skorzystam z ich oferty po jakims czasie pojawiaja sie nowe prowizje i oplaty.Pytam o wasze prywatne doswiadczenia z bankami, bo w rankingi nie wierze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sitwa niezalogowany
25 maja 2017r. o 14:13
Tylko w amboor goły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 maja 2017r. o 14:21
mój dziadek mogilewski mówił że od banków trzeba się trzymać z daleka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 maja 2017r. o 14:40
Idea Bank albo Nest bank. Ja mam w tym drugim. Brak opłat za prowadzenie i kartę, ale brak oddziałów w Bolesławcu. Można jednak wszystko załatwić online.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.