Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
3 marca 2021r. o 16:13
~~Ceglastobrązowy Bratek napisał(a):
Horus napisał(a):
obydwaj mi ''powiewacie'' i bardzo chętnie o was zapomnę ...:)


Człowiek ma siwy łeb, a takie głupoty wypisuje. Człowieku, dociera do ciebie, że robisz wstyd rodzinie?Zachowujesz się tutaj, jak zdziecinniały starzec, który ewidentnie musi mieć problemy z psychiką.


siwy jest lepszy niż pusty jak twój o jak widzę nic do niego nie dociera...

''kwiatuszku'' :]

''...odpowiedz sobie sam dlaczego na tylu tu piszących dwóch dupków najczęściej do mnie wraca w swoich postach...(pomijam '' kwiatuszki '' bo wśród nich i wy jesteście ...i nie zaprzeczaj bo tak jest ...;) )...''

ty ''kwiatuszku'' tez mi ''powiewsz'' :]


Dopisane 03.03.2021r. o godz. 16:13:


''Ludzie z Lasów Państwowych na „prywatnym” pogrzebie Dymera, katolickiego księdza pedofila

Andrzej Dymer został pochowany w Policach. Żaden z biskupów się nie zjawił. Cztery dni przed jego śmiercią zapadł wyrok sądu kościelnego w sprawie jego przestępstw pedofilskich, ale nie jest jawny. Żegnali go pracownicy Lasów Państwowych, które przeznaczyły na jego inwestycje okołokościelne 800 tys. złotych


Andrzej Dymer, który przez dziesiątki lat molestował seksualnie nieletnich, nie został wyrzucony z kapłaństwa, został pochowany jako katolicki ksiądz – wynika z przebiegu pogrzebu, jaki odbył się dziś, 2 marca w Szczecinie. Teoretycznie, zgodnie z zapowiedzią, pogrzeb miał charakter prywatny, bo uroczystości nie odprawiał Andrzej Dzięga, arcybiskup diecezji, ani żaden z biskupów diecezji, którzy na pogrzebie byli nieobecni. To symboliczne, ale nie jednoznaczne.

„Z jednej strony wygląda to na jakiś symboliczny akt uznania winy księdza Dymera, ale z drugiej trudno nie mieć wątpliwości, że zdecydowały względy wizerunkowe. Mówiąc wprost arcybiskup sam boi się konsekwencji z powodu swojej bierności w sprawie” – mówi nam jeden z księży znających sprawę Dymera i stosunki w diecezji.

„Dziękuję, że jesteście tutaj na ostatniej drodze Jędrka. Był mi nie tylko bratem w kapłaństwie, ale również przyjacielem. Bardzo was proszę, abyście otaczali go modlitwą, która jest niezwykle ważna również po śmierci” – mówił ksiądz odprawiający nabożeństwo cytowany przez onet.pl. Na pogrzebie zjawiło się według portalu około 100 osób. Wśród nich było kilku księży, zakonnice.''

ważna jest modlitwa za pedofila brata Jędrka a ani słowa o modlitwie za jego ofiary jego pedofilskich skłonności?

a gdzie biskupy ,prałaci?
wstyd nie pozwolił przybyć?

cmentarz w Policach ?
nie w jakiejś katedrze czy bazylice?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Szachownica niezalogowany
3 marca 2021r. o 16:39
~~Ceglastobrązowy Bratek napisał(a):
Horus napisał(a):
obydwaj mi ''powiewacie'' i bardzo chętnie o was zapomnę ...:)


Człowiek ma siwy łeb, a takie głupoty wypisuje. Człowieku, dociera do ciebie, że robisz wstyd rodzinie?Zachowujesz się tutaj, jak zdziecinniały starzec, który ewidentnie musi mieć problemy z psychiką.


Zostawcie go niech dalej się publicznie masturbuje. Jak ma ochote niech robi z siebie pośmiewisko głupek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 marca 2021r. o 16:44
Horus napisał(a):
o koleżce z sąsiedztwa?


Przecież to twój kolega. Ty z nim łaziłes po knajpach w Bolesławcu, stąd tyle wie na twoj temat, np. o twoich... "przygodach" ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 marca 2021r. o 17:04
~skorn..............................3r. o 18:49

Postów:

(...)

Zmoderowano ...............3 godz.18:50 - powód: kłamstwa (sentinel)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Szachownica niezalogowany
3 marca 2021r. o 17:06
janusz głąb?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Chmiel niezalogowany
3 marca 2021r. o 17:45
Gdyby sentinel żył i dalej był moderatorem to w tym temacie większość twoich wpisów Horus byłoby usuniętych z podpisem kłamstwa. Przestań sobie nim wycierać gębę, bo to zaczyna być obrzydliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztankowy Milin niezalogowany
3 marca 2021r. o 17:46
"Żeby więc wspomóc prezesa Orlenu,

Jacek Wrona – były policjant, a obecnie komentator w TVP Info

– postanowił zamówić w jego intencji mszę.

I to nie byle gdzie, bo w samym sanktuarium na Jasnej Górze"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 marca 2021r. o 18:06
~~Złocistozielony Chmiel napisał(a): Gdyby sentinel żył i dalej był moderatorem to w tym temacie większość twoich wpisów Horus byłoby usuniętych z podpisem kłamstwa. Przestań sobie nim wycierać gębę, bo to zaczyna być obrzydliwe.


nie wycieram sobie jego osobą gęby jak to chcesz przedstawić tylko przypominam że skorn pisał o nim wprost ''faszysta''
to ci nie przeszkadza tylko to że ja przypominam tu postać dawnego moderatora który moderował skorna ?
mnie zresztą też ...
ale ja nigdy go nie nazwałem tak jak to zrobił skorn...

to dla ciebie nie jest obrzydliwe?

więc nie jęcz tu bo wazeliną capi na odległość ...
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.