Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Złocistozielony Chmiel niezalogowany
3 marca 2021r. o 18:10
Ojej, ty nigdy go tak nie nazwałeś, no i co z tego. Pannęzdzieckiem nazwałeś cytuję : "sku,rwielem, szmatą w ludzkiej skórze " to lepiej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 marca 2021r. o 18:40
tyle że ja miałem podstawy ...
a jakie miał skorn?


Dopisane 03.03.2021r. o godz. 18:40:

''Nasz czytelnik w miniony piątek zjawił się w kancelarii parafii Niepokalanego Serca Maryi w Otwocku. Właśnie odebrał odpis aktu chrztu i przedstawił proboszczowi akt woli wystąpienia z Kościoła Katolickiego.

"Nie wcześniej niż po uzyskaniu przelewu"
"Moja dalsza fasadowa przynależność do Kościoła pozostaje w sprzeczności z jego istotą i moim sumieniem" - napisał w akcie apostazji. I dodał: "Zgodnie z aktualnymi przepisami o ochronie danych osobowych proszę o niezwłoczne usunięcie z parafialnych zbiorów danych wszelkich informacji o mnie niezwiązanych ze statutową działalnością kościoła. Dotyczy to m.in. danych o stanie zdrowia, wykształceniu, zatrudnieniu, sytuacji finansowej itp.".


- Proboszcz przeczytał akt, po czym zauważył, że w piśmie brakuje informacji o tym, że po wystąpieniu nie będę mógł liczyć na katolicki pochówek - opowiada pan Jan (nazwisko do wiadomości redakcji). - Zaproponowałem, że dopiszę, iż jestem tego świadomy. Zapytałem też, kiedy dostanę informację zwrotną, na co ksiądz odparł, że nie wcześniej niż po uzyskaniu przelewu z ofiarą. Zdziwiłem się, bo pobieranie za to pieniędzy jest niezgodne z prawem. Na co proboszcz odpowiedział, że samochód, którym będzie musiał pojechać do kurii w tej sprawie, przecież nie jeździ na wodę. ''

dziwne ...
naucza tego co to pojawiło się przed wiekami a nie potrafi jak jego nauczyciel przed wiekami popierdzielać na osiołku? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Chmiel niezalogowany
3 marca 2021r. o 19:14
Horus napisał(a): tyle że ja miałem podstawy ...
a jakie miał skorn?)


Tekst roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Bluszczyk niezalogowany
3 marca 2021r. o 19:18
~~Złocistozielony Chmiel napisał(a):
Horus napisał(a): tyle że ja miałem podstawy ...
a jakie miał skorn?)


Tekst roku.


Chmiel ,ty brudna pało .Nudzisz się łajzo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Chmiel niezalogowany
3 marca 2021r. o 19:40
Ojoj , tak nieładnie się do mnie zwracasz, Horusowi się to nie spodoba, prawda Horus ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 marca 2021r. o 20:07
~~Złocistozielony Chmiel napisał(a):
Horus napisał(a): tyle że ja miałem podstawy ...
a jakie miał skorn?)


Tekst roku.


jak widzę doceniłeś prawdę ...
i słusznie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Bluszczyk niezalogowany
3 marca 2021r. o 20:11
W związku z procesem karnym prowadzonym przeciwko ks. Arkadiuszowi H., który przyznał się do winy i przeprosił za swoje postępowanie, z wielkim szacunkiem odnosimy się do osób przez niego pokrzywdzonych" - czytamy w oświadczeniu Kurii Diecezjalnej w Kaliszu. Przed sądem w Pleszewie trwa proces 52-letniego duchownego oskarżonego o molestowanie chłopca. Ofiarą księdza miało paść też kilkoro innych dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Chmiel niezalogowany
3 marca 2021r. o 20:15
Horus napisał(a):
~~Złocistozielony Chmiel napisał(a):
Horus napisał(a): tyle że ja miałem podstawy ...
a jakie miał skorn?)


Tekst roku.


jak widzę doceniłeś prawdę ...
i słusznie :)


Prawda jet tak, że w swoich utarczkach słownych wycierasz sobie gębę człowiekiem, który nie żyje i który połowę twoich tekstów by wyrzucił gdyby żył i dobrze o tym wiesz, hipokryto.

Na to co twój kolega wypisuje nie zareagujesz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.