Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2021r. o 21:26
Bogu - Parówo , gdzie odpowiedzi na moje pytania ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 kwietnia 2021r. o 21:50
i co?
znowu szukasz zaczepki?
i znowu będziesz tu jęczał jak poprzednio że to nie ty a ja łażę za tobą?

po co do mnie wracasz?
wytłumaczysz w końcu co chciałeś pokazać tym że opublikowałeś tu moje nazwisko i adres?

a może zaprzeczysz ?
czy zrobiłeś to nieświadomie bo wcześniej się nachlałeś...;D

gdzie podział się ten ''kozaczek'' z Bielskiej co to nawet numer telefonu tu podawał licząc na to ze ktoś zadzwoni...?

kiedyś straciłeś wszystkich znajomych ,teraz straciłeś ''jaja'' ...;D

zasłużenie...;D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2021r. o 22:02
Bogu - Parówo . Kiedy ta rozprawa ?

A tak nawiasem , to lubię kiedy Michalkiewicz z Sommerem gadają



Od nich się można czegoś dowiedzieć ... w przeciwieństwie do ciebie Parówa :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 kwietnia 2021r. o 22:25
Pannazdzieckiem napisał(a): Bogu - Parówo . Kiedy ta rozprawa ?



Od nich się można czegoś dowiedzieć ... w przeciwieństwie do ciebie Parówa :D



i co?
znowu szukasz zaczepki?
i znowu będziesz tu jęczał jak poprzednio że to nie ty a ja łażę za tobą?

po co do mnie wracasz?
wytłumaczysz w końcu co chciałeś pokazać tym że opublikowałeś tu moje nazwisko i adres?

a może zaprzeczysz ?
czy zrobiłeś to nieświadomie bo wcześniej się nachlałeś...

gdzie podział się ten ''kozaczek'' z Bielskiej co to nawet numer telefonu tu podawał licząc na to ze ktoś zadzwoni...?

kiedyś straciłeś wszystkich znajomych ,teraz straciłeś ''jaja'' ...

zasłużenie...

dlaczego teraz unikasz odpowiedzi?
strach?
myślisz że unikniesz tłumaczenia?
skreeny twoich pstów nie kłamią ...:D

a że teraz strach cię paraliżuje?

słusznie...;D



Dopisane 11.04.2021r. o godz. 22:25:

Pannazdzieckiem napisał(a): Tak szukam zaczepki męska qurwo ... nie wybielisz się i będzie bolało . Jezus gadał żeby wybaczać , ale ja nie jestem Jezusem .

Kiedy męska qurwo ? Ta partyjka szachów ?


ty gościu jesteś nienormalny ...
ty jesteś zagrożeniem dla ludzi chcących żyć normalnie ...

jesteś zachwiany emocjonalnie a kiedy połączy się twój stan psychiczny z upojeniem alkoholowym stajesz się nieobliczlny ...

próbowałeś się leczyć?
pisałeś kiedyś o ''dyplomie z 1000-lecia'' ale jak widzę leczenie nic nie dało chyba na zbyt zaawansowany stan chorobowy...

podaj jeszcze raz adres bo gdzieś mi zaginął a w ramach pomocy podeślę tam odpowiednią karetkę z zaspołem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2021r. o 22:33
Kiedy Parówa ?

Jeśli paraliżuje mnie strach to bardziej przed koronaświurusem :D

Apokalipsa wiraho z klawiaturką i pięcioma komputerkami :D

Kiedy Parówa :)

Póki co , śpij dobrze :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 kwietnia 2021r. o 22:41
i co?

skończyło się twoje internetowe ''kozakowanie'' kajdaniarzu z Zaręby...
stąd zapewne twoje słownictwo i zachowanie...
resztę ''nauk'' pobrałeś od kumpli z rampy zdzichów i rychów i jesteś tym czym jesteś ...

straceńcem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 10:42
Horus napisał(a): i co?

skończyło się twoje internetowe ''kozakowanie'' kajdaniarzu z Zaręby...
stąd zapewne twoje słownictwo i zachowanie...
resztę ''nauk'' pobrałeś od kumpli z rampy zdzichów i rychów i jesteś tym czym jesteś ...

straceńcem ...


Już wróciłem Parówa . Nie lubię poniedziałku :D I se zrobiłem wolne :D

No ... no ... " kajdaniarz z Zaręby " :D

A wiesz Parówa , co mi Słoniu o tobie powiedział , kiedy opisałem Mu jakże barwną internetową twoją postać ... wolał byś tego nie słyszeć :D

A ja na klatę przyjąłem w twoim imieniu :D Widzisz jakiego masz wiernego druha :D

Słoniu ma to do siebie , że jak zaczyna kląć , to też mało się powtarza :D

Jak ja kiedyś ... dzisiaj intelekt już nie ten i poziom chamstwa dalej wzrasta , ale wciąż ufam Jezusowi , że wróci ... i naprawi ten po ... Kocham Bolec.Info ony świat , razem z tobą bogu - Parówo :D

Bishop na C4 :D

Twój ruch :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Tojeść niezalogowany
12 kwietnia 2021r. o 10:56
Pannazdzieckiem napisał(a): Kiedy Parówa ?

Jeśli paraliżuje mnie strach to bardziej przed koronaświurusem :D

Apokalipsa wiraho z klawiaturką i pięcioma komputerkami :D

Kiedy Parówa :)

Póki co , śpij dobrze :)

Ciebie trzeba leczyć na 1000 lecia w pokoju bez klamek ,Ty myślisz ,że jesteś zabawny ale ty jesteś bardzo głupi i zwyrodniały alkoholik .Dziwię se tamu Horusowi ,że odpowiada na twoje chamstwo w internecie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo