Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 11:24
~~Ciemnoniebieski Tojeść napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Kiedy Parówa ?

Jeśli paraliżuje mnie strach to bardziej przed koronaświurusem :D

Apokalipsa wiraho z klawiaturką i pięcioma komputerkami :D

Kiedy Parówa :)

Póki co , śpij dobrze :)

Ciebie trzeba leczyć na 1000 lecia w pokoju bez klamek ,Ty myślisz ,że jesteś zabawny ale ty jesteś bardzo głupi i zwyrodniały alkoholik .Dziwię se tamu Horusowi ,że odpowiada na twoje chamstwo w internecie .


Napisał Parówa z pod tyldy :D

Już mnie leczyli i nie udało się :D

Chleję dalej , jak Teściowa , żonka i Cała ta powalona cywilizacja ... zamaskowana.

... Szatan Bułhakowa też był w pokoju bez klamek , a Adaś Pratcheta ... Antychryst ... lubił jeździć na rowerku , jak Dziecko Rosemary :D

Ja mogę być głupi . Mi to nie przeszkadza . Ale dalej nie potrafię znaleźć odpowiedzi na pytanie ... dlaczego Stwórca postanowił tworzyć .

Gadaliśmy dzisiaj z Mietkiem i Słoniem o filmie Jupiter i Podróżnikach .

Ja cham i prostak mógłbym Słoniowi jedynie sandały wiązać ... tyś bogiem Parówa :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 11:46
Powiem ci Parówa , że żaden z moich kumpli z rampy nie uczył mnie nienawiści . Nawet moja żonka nie nauczyła mnie :)

Ty potrafisz uczyć :D

Wiszą mi twe opinie na mój temat i Słonia , ale jedno chciałbym wiedzieć.

Kiedy bochaterze ? :D

Chyba się powtarzam ... starość nie radość :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Laurencja niezalogowany
12 kwietnia 2021r. o 12:26
Zmarła 17 latka porażona prądem .Do wanny wpadł ładujący się telefon .Mieszkanka Lęborka. Ta młodzież nawet nie wie ,że telefon ładuje się prądem ,tylko telefony internet , ciemnota bez smartfonu będą ślepi ,głusi i ciemni !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
12 kwietnia 2021r. o 12:31
Chyba, że zaczną pić to ich tutaj, na forum niektórzy 'uświadomią'.

"Picie to jest życie"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 13:07
~~Sina Laurencja napisał(a): Zmarła 17 latka porażona prądem .Do wanny wpadł ładujący się telefon .Mieszkanka Lęborka. Ta młodzież nawet nie wie ,że telefon ładuje się prądem ,tylko telefony internet , ciemnota bez smartfonu będą ślepi ,głusi i ciemni !


Pieprzysz chłopie , jak Janusz T. W żadnym telefonie nie ma takiej energii , która była by w stanie zabić człowieka , a zwarcie na przepływie 220 przez wodę odbywa się natychmiast ... bez udziału ludzkiego organizmu . Elektron , co czasami bywa falą , a czasami materią i potrafi niekiedy porazić jeśli nie ma jądra atomowego , do którego zmierza :)

Albo PLUSA :D

Chociaż Tesla gadał , że energia nie koniecznie musi być przenoszona przez elektrony.

Nie weim . Nie znam się .

Jam głupi cham i prostak :)

Ale o mnie oprócz Janusza T. nikt nie pisze , a o Tesli całe pokolenia :D Nawet Mask ten od 5 G inspirował się badaniami wysyłając konwój na orbitę :D

Niech kto mi przypomni , ... jak nazywał się Autor " Utopii "

... starość nie radość :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śliwkowa Krzewuszka niezalogowany
12 kwietnia 2021r. o 13:13
Komórka była podłączona do ładowarki. Interia .pl sprawdź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śliwkowa Krzewuszka niezalogowany
12 kwietnia 2021r. o 13:21
I do Faryzeusza mnie nie porównuj.Ja jestem uczciwym człowiekiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 13:39
~Śliwkowa Krzewuszka napisał(a): Komórka była podłączona do ładowarki. Interia .pl sprawdź.


Dobry dowcip :D :D :D

Zanim sprawdzę , to poczytam Biblię Jahwe . Ten miał dopiero pomysły w Starym Testamencie , o których na interiach sie nawet żurnalistom nie śniło :D

Krzewuszka ... Kobietą jesteś .. mam rację ? Ile masz lat ? Kobiety nie należy pytać , ale taka ze mnie Panna , jak z Ciebie chłop :D

Onety i interie , to już moja przeszłość ... interesuje mnie PRZYSZŁOŚĆ ... czego i Tobie życzę :)

... idę się walnąć po piwku ... alkoholicy tak mają :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.