Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 20:13
~~Ciemnozielony Tytoń napisał(a):
Horus napisał(a): no i proszę ...

facet ...ty jesteś nienormalny ...



On napisze dwa zdania, a ty o nim zawsze 10. I kto tu jest nienormalny?


Ale kocham Parówę , tylko , że nie chce się ze mną spotykać :)

Wiemy już , że jestem ostatnim bydlakiem Peerelu . Chamem i prostakiem , jak mój Kumpel Słoniu ... a dzisiaj do grona jeszcze dostąpił taki jeden alkoholik ... siedzieliśmy razem na Tysiąclecia ... równy facet ... szkoda , że marzenia poszły się pier... dolić ... trzym się Adamos ... znam to z autopsji :)

Dalej chleję i nie dołożę oliwy do ognia Mia Donna .

Wiem , że czytasz ... :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 20:19
wiesz że czyta?
a zastanowiłeś się kiedykolwiek dlaczego nawet słowem ci nie opdpowiada?
ze nawet ona nie przesyaci tak oczekiwnego przez ciebie ''ciepłego sowa'' o które tu żebrałeś?
a zastanowiłeś się dlaczego inna twoja znajoma chce ''odszczurzać temat'' :D po tym kiedy go spóbowałeś odwiedzić?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 20:33
Horus napisał(a): wiesz że czyta?
a zastanowiłeś się kiedykolwiek dlaczego nawet słowem ci nie opdpowiada?
ze nawet ona nie przesyaci tak oczekiwnego przez ciebie ''ciepłego sowa'' o które tu żebrałeś?
a zastanowiłeś się dlaczego inna twoja znajoma chce ''odszczurzać temat'' :D po tym kiedy go spóbowałeś odwiedzić?



Parówa ... gdybyś wiedział , co ja wiem :D ... kiedy ta rozprawa , bo tego jeszcze nie wiemy . Ani Jurek , ani Przemo , Kazimierz , nie mówiąc o Lucjanie :D

Tylko ty wiesz bogu :D Jezusa akceptuję , ale gwałconego Horusa nie , przy czym i jeden i drugi bogami nie byli :D

SOM TWARDE DOWODY Parówa :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 21:30
Nareszcie Parówa 698201967 , albo 507413106 . Ten drugi bardziej preferuję.


Czekam na info ... Parówa :)

I nie mogę się doczekać .

Póki co dobranoc Parówa , Głupia Papugo i Donosicielu . Trójco Przenajświętsza w jednym kr...etynie :D

Nara :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 21:45
tak jak łatwo ci innych spzedawać tak łatwo cię kupić...:D

na co ty liczyłeś ?
;D

naiwniak...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 21:52
... że zadzwonisz z godnie z deklaracją . Albo ty podaj numer Parówa :)

, to odpuszczę sobie chrapanie w pijanym widzie i ja zadzwonię ... już teraz

Masz jaja ? ... czas Apokalipsy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 22:04
a gdzie twoje ''jaja''? ;D
kiedy pytam co tobą kierowało by podawać tu moje nazwisko i adres?

kiedy odnajdziesz swoje ?
racja ...trudno będzie odnaleźc ci coś czego nie masz...

kajdaniarzu ...cienki ''galerniku'' ...tani ''grypserze'' :D


Dopisane 12.04.2021r. o godz. 22:04:

czas na ''szkiełko'' a ty się tu ''jaraj''
przy porannej kawusi być może przeczytam co tu ''wypociłeś ''...:D

bo przeciez ''wypocisz''...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 22:51
... nie dzwonisz , nie piszesz ... przestałeś mnie kochać Parówa ?

Dobranoc :) Mówi cham , prostak i kmiot :)


Dopisane 12.04.2021r. o godz. 22:22:

... a szkiełko dla id...diotów. Rozumiem twój brak uczuć " wyszszych " . Jak się ma szkiełko to ciężko mówić o zdrowym rozsądku :D

Chyba dobrze , że mi się telewizor zepsuł jakieś dwanaście lat temu ... szkoda , że nie dzwonisz Parówa .

Mam telefon do Lucjana i Przema . Do Kazimierza też. Nie mam do Jurka . Masz może , skoro już tak sobie słodko gadamy .

... przy porannej kawce prześlij mi proszę Parówa , donosicielu . Kto jeśli nie ty będzie wiedział ? :D

Dobranoc :)


Dopisane 12.04.2021r. o godz. 22:45:

... no i nie mam telefonu do Skornika :D

Doniesiesz Parówa ? :D

Po trzecim Kuflowym Nawet James Boond portalu Bolec.info Głupia Parówa przestaje być atrakcyjny :D

Idę w kimono , a Ciebie Mia Donna proszę ... odbież telefon :)


Dopisane 12.04.2021r. o godz. 22:51:

... wiem , sze sie inaczej pisze :D

Puł rzycia spendziłem na pisaniu i czytaniu:D Ale intencje dalej w formie :)

Panowie proszę o relację :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo