Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~Śliwkowa Krzewuszka niezalogowany
12 kwietnia 2021r. o 13:42
No z tego co piszesz .To Ty i Faryzeusz jesteście sobie warci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Zimowit niezalogowany
12 kwietnia 2021r. o 15:24


O. Tadeusz Rydzyk odpowiedział na prośby wiernych. Wprowadził nową funkcję na stronach Radia Maryja. Dzięki temu będzie mógł zbierać wpłaty online za pomocą karty bankowej.

Ojciec dyrektor wyszedł na przeciw oczekiwaniom wiernych i dał możliwość wpłacania datków karą bankową, kredytową czy debetową. Wszystko dzięki nowej funkcjonalności na stronie Radia Maryja.

Jak przekonuje o. Tadeusz Rydzyk, funkcja "Pragnę wspomóc" powstała "w związku z prośbami docierającymi do nas od słuchaczy Radia Maryja i widzów Telewizji Trwam (zarówno w kraju, jak i od Polonii)".

Rozumiem Rydzyka że wyciąga kasę. Taką ma naturę hochsztaplera ! Ale nie potrafię zrozumieć naiwności ludzki że sami, bez przymusu oddają swoje dobra, często ciężko wypracowane. Oddają na kogoś kto nigdy nie pracował. Tylko żył z datków i naiwności ! No i z bezdomnych !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 17:11
~Śliwkowa Krzewuszka napisał(a): No z tego co piszesz .To Ty i Faryzeusz jesteście sobie warci.


Napędzamy Forum skoro właściciele odpuścili :D

Ja i Parówa jesteśmy jak Goście z Mapet show



Jesteśmy nierozłączni , jak Papużki.

Nie wiem Parówa , czy czytałeś spiskowe teorie , ale Lenka nie odpuszcza ... zaś bede musiał dwie dychy dać :D

Bez Parówy nic bym nie znaczył .... ot stary wychowanka Domu Dziecka w Bolesławcu ... dziadek dwojga wnucząt , cham i kmiot :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 18:41
no i proszę ...
każd y post to wzmianka o mnie i ''parówie''

nie wiem czy to ze względu na wspomnienia z Zaręby ? ciekawe czy typ tak samo zwraca się do synka a może tak być skoro gość o zmarłej żonie pisze per''suka''...
no cóż ...

ale znowu mnie typ rozbawił bo kiedy ja robiłem swoje on tu fantazjował ze ktoś kto całkiem nieźle posdumował to według niego to ja tyle że spod tyldy...hahaha

masz przecież kimpli -''hackherów'' :D którym się tu chwaliłeś i co?
nie sprawdzili???? ;D

ty myślisz że tylko ja widzę w tobie nie tylko prostaka a zwykłego ,pospolitego chama?
naiwniaku ...sam siebie oszukujesz... bo prawda jest dla ciebie bolesna...

ot niby we własnym mniemaniu ''kryształowy'' :D ''łączący a nie dzielący'' ...;D
a tu kop w dupsko...:D

słonik ci coś o mnie powiedział?

nie może być ...a wspomniał jak go w ubiegłym roku ,w cieplutki jesienny wieczór pognałem jak chciał wyżebrać pod ''biedrą'' 50 groszy?
pamiętam tą jego pomorańczowo jakąś koszulę z numerem chyba 98 ...
gościu....ty i słoń możecie być nawet parą ...możesz nawet z nim spać tak jak to kiedyś pisałeś że spałeś z ''rychem'' :D

czy to teraz skutkuje tym że tak często wracasz do określenia ''parówa'' ;D

facet ...ty jesteś nienormalny ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Tytoń niezalogowany
12 kwietnia 2021r. o 19:45
Horus napisał(a): no i proszę ...

facet ...ty jesteś nienormalny ...



On napisze dwa zdania, a ty o nim zawsze 10. I kto tu jest nienormalny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 kwietnia 2021r. o 19:59
o on nie ma nic sensownego do napisaniea...;D

tak jak ty...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Agrest niezalogowany
12 kwietnia 2021r. o 20:01
Motasz się człowieczku a zawsze gówno masz do powiedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Leszczyna niezalogowany
12 kwietnia 2021r. o 20:05
ale odpowiedzi są ,nawet tych co ich sprawa nie dotyczy,i o to chodzi falco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza