Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Olo niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 15:39
Niewiele osób wiedziało, że również w polskim Sejmie księża pełnią posługę kapłańską.
Jak się jednak okazuje, na ponad 400 posłów wystarcza jeden ksiądz. To on zapewnia posłom i senatorom, gdyż obsługuje cały parlament, spokój ducha. Kapelanem parlamentarzystów jest ks. dr Piotr Burgoński, wykładowca akademicki UKSW.
Ksiądz nie otrzymuje wynagrodzenia z Sejmu, ale z Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji .Średnie wynagrodzenie dla duchownych podlegających MSWiA to niecałe 9 tys. złotych, czyli mniej, niż otrzymuje poseł.

Qrna ci to się umieją ustawić ,nie narobić się a zarobić .Wszystko z Bogiem na uświęconych ustach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 15:49
Olo gęby sobie nie wycieraj. Hańba ci Olo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hahahaha niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 17:13
Ale ty się łatwo dajesz podpuścić :D hahahahaha Wystarczy napisać, że się doigrasz i już cały elaborat hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 czerwca 2021r. o 17:40
podpuścić?
ja bardzo lubię czytać ''objawienia'' smagliczki...:D
lubię to jego czy jej pisanie gdzie sporo pisze ale konkrety skwapliwie omija...

a to czy kiedyś pisał jako ''len'' czy ''konopie'' nic mnie nie obchodzi...
porównałem to jego pisanie do pisania dawnego alerka- putlerka :D ale równie mogłem to porównać do pisaniny niejakiej ''omieg'' co to swego czasu nawet straszyła mnie tu Policją za o ile pamiętam naruszanie jej ''wartości chrześcijańskich''...
tylko bidulka do dzisiaj nie znalazła na to czasu ...

a ja mam czas...
teraz pojedziemy nad Boberek podziwiać wiadukt...
wrócę i znowu popiszę to tu ,to tam...

może inne ''horusy'' też się pojawią ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 17:45
Smagliczka to umie wywołać wilka z lasu.hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horu -dupolus niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 17:48
emem mu pozwolił pisać i ściągnął bana to wrócił z podkulonym ogonem :D Hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 czerwca 2021r. o 17:48
olo...
nawet nie wiesz ile razy smagliczka nie wiedziała z kim pisze...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yeba pis niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 22:50
Tusk Niemcem ?
tvp to czyste zło i głupota za nasze 2 miliardy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.