Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Zofija katoliczka niezalogowany
13 czerwca 2021r. o 18:59
Ojciec Tadeusz Rydzyk - redemptorysta z Torunia i dyrektor Radia Maryja oraz Telewizji Trwam - obchodzi w tym roku 50-lecie złożenia wieczystych ślubów zakonnych i święceń kapłańskich. Z tej okazji prezydent Andrzej Duda napisał specjalny list skierowany do duchownego, który odczytano w czasie mszy.
"Trudno wyobrazić sobie polską rzeczywistość duchową i społeczną bez ogromnego wkładu wniesionego w ostatnich dziesięcioleciach przez Ojca Dyrektora" - napisał w liście do Ojca Tadeusza Rydzyka prezydent Andrzeja Duda.

200 lat Nasz Pasterzu niezłomny życzą Ci wszyscy mieszkańcy Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
13 czerwca 2021r. o 20:05
ty mnie tu w te swoje życzenia nie mieszaj bo ja życzę temu oszustowi ziemskiej a nie boskiej sprawiedliwości bo na boską już dawno nie liczę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
13 czerwca 2021r. o 20:25
~~Horus napisał(a): ty mnie tu w te swoje życzenia nie mieszaj bo ja życzę temu oszustowi ziemskiej a nie boskiej sprawiedliwości bo na boską już dawno nie liczę

Janusz ,więcej wiary ,buk wie co robi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowata Iglica niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 0:19
buk jest na Bukowinie w Rumunii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 9:33
Horus napisał(a): czyżby to że np. niewierzący ,ateista czy gnostyk ,czy protestant czy też buddysta nie potrafi l odróżniać dobra od zła?
że ten ''dar'' przypisany jest tylko katolikom ?
otrzymują go z ''urzędu'' czy też dziedziczą w genach?
:D

Katolik też nie potrafi. Przyjdzie czas oświecenia, kiedy każdy z nas dostanie dar (choć czy to można nazwać darem...) widzenia tego, co jest dobrem, a co złem. Warto kierować swoim życiem tak, by wtedy nie płakać nad sobą, nad swoją głupotą, zatwardziałością, obojętnością, pychą... Dziś, co jest dobrem czy złem , możemy tylko domniemywać. Szukać wskazówek w mądrych księgach. Ja uważam że znajdę je w Biblii. Panna je znalazł u Bułhakowa. Ty na soku z buraka. Kiedyś się przekonamy, który z nas wybrał lepszą drogę.
Przypadki pedofilii. Potwierdzam to straszne i powinno w każdym, powtarzam w KAŻDYM przypadku być odpowiednio ukarane, nie tylko wtedy, gdy dopuszcza się takiego czynu ksiądz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 11:24
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): czyżby to że np. niewierzący ,ateista czy gnostyk ,czy protestant czy też buddysta nie potrafi l odróżniać dobra od zła?
że ten ''dar'' przypisany jest tylko katolikom ?
otrzymują go z ''urzędu'' czy też dziedziczą w genach?
:D

Katolik też nie potrafi. Przyjdzie czas oświecenia, kiedy każdy z nas dostanie dar (choć czy to można nazwać darem...) widzenia tego, co jest dobrem, a co złem. Warto kierować swoim życiem tak, by wtedy nie płakać nad sobą, nad swoją głupotą, zatwardziałością, obojętnością, pychą... Dziś, co jest dobrem czy złem , możemy tylko domniemywać. Szukać wskazówek w mądrych księgach. Ja uważam że znajdę je w Biblii. Panna je znalazł u Bułhakowa. Ty na soku z buraka. Kiedyś się przekonamy, który z nas wybrał lepszą drogę.
Przypadki pedofilii. Potwierdzam to straszne i powinno w każdym, powtarzam w KAŻDYM przypadku być odpowiednio ukarane, nie tylko wtedy, gdy dopuszcza się takiego czynu ksiądz.

Amen. Tyle tylko , że ludzka sprawiedliwość ma tyle wspólnego z prawdą , co ja z Episkopatem Polski . Zaś Stwórca ...nie rychliwy .. od wymierzania kary ma Karmę , qurewsko zawziętą i inteligentną Istotę.

To nie chodzi tylko o Bułhakowa .

Miłego dnia wracam do kochanki betoniarzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Śnieżnik niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 16:44
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a)

Dziś, co jest dobrem czy złem , możemy tylko domniemywać. Szukać wskazówek w mądrych księgach. Ja uważam że znajdę je w Biblii. Panna je znalazł u Bułhakowa. Ty na soku z buraka. Kiedyś się przekonamy, który z nas wybrał lepszą drogę.


sorki memorki ale uważam sporo z tego co napisałaś jako zwykłe pieprzenie...
to że czytasz Biblię nie zrobi z ciebie od razu prawegi i sprawiedliwego człowieka...zresztą przeanalizuj swój wpis...
twoja Biblia już jest lepsza od ''soku z buraka'' a przypisywanie tego że ponoć ja to ''czytam'' już na starcie według ciebie stawia mnie w przegranej pozycji...
a przeciez mogę ci napisać w odpowiedzi że tak naprawdę i jedno i drugie niewiele się różnią...
uważasz że Biblia jest tą ''mądrą księgą''?
masz prawo ale ja z kolei nie mam obowiązku jej za taką uznawać...
bo odpowiedz mi czym różni się ''bóg'' mahometan od chrześcijańskiego?

czyja droga okaże się lepsza?
myślisz że ta którą ty wybierzesz ma jakiekolwiek dla mnie znaczenie?...błąd
i moja też nie powinna cię obchodzić ...

ale napiszę ci na koniec tak bo wolę teraz poleżakować -to nie jest moja myśl bo kiedyś gdzieć coś podobnego wyczytałem i mozesz mi wierzyć że nie na ''soku'...hahaha

jeśli będziesz się dobrze ubierał to wielu to uzna za oznakę próżności ...jeśli będziesz źle ubrany nazwą cię niechlujem...
kiedy mówisz szczerze wielu uzna cię za aroganta ale kiedy to poprzez argumentami nazwą cię problematycznym...
więc smagliczko wychodzę z założenia że ''pieprzę to'' i zawsze będę sobą ...

nie zmienisz tego swoimi ''naukami''...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Malwa niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 18:28
~~Groszkowy Śnieżnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a)

Dziś, co jest dobrem czy złem , możemy tylko domniemywać. Szukać wskazówek w mądrych księgach. Ja uważam że znajdę je w Biblii. Panna je znalazł u Bułhakowa. Ty na soku z buraka. Kiedyś się przekonamy, który z nas wybrał lepszą drogę.


sorki memorki ale uważam sporo z tego co napisałaś jako zwykłe pieprzenie...
to że czytasz Biblię nie zrobi z ciebie od razu prawegi i sprawiedliwego człowieka...zresztą przeanalizuj swój wpis...
twoja Biblia już jest lepsza od ''soku z buraka'' a przypisywanie tego że ponoć ja to ''czytam'' już na starcie według ciebie stawia mnie w przegranej pozycji...
a przeciez mogę ci napisać w odpowiedzi że tak naprawdę i jedno i drugie niewiele się różnią...
uważasz że Biblia jest tą ''mądrą księgą''?
masz prawo ale ja z kolei nie mam obowiązku jej za taką uznawać...
bo odpowiedz mi czym różni się ''bóg'' mahometan od chrześcijańskiego?

czyja droga okaże się lepsza?
myślisz że ta którą ty wybierzesz ma jakiekolwiek dla mnie znaczenie?...błąd
i moja też nie powinna cię obchodzić ...

ale napiszę ci na koniec tak bo wolę teraz poleżakować -to nie jest moja myśl bo kiedyś gdzieć coś podobnego wyczytałem i mozesz mi wierzyć że nie na ''soku'...hahaha

jeśli będziesz się dobrze ubierał to wielu to uzna za oznakę próżności ...jeśli będziesz źle ubrany nazwą cię niechlujem...
kiedy mówisz szczerze wielu uzna cię za aroganta ale kiedy to poprzez argumentami nazwą cię problematycznym...
więc smagliczko wychodzę z założenia że ''pieprzę to'' i zawsze będę sobą ...

nie zmienisz tego swoimi ''naukami''...;)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.