Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
Horus 11 czerwca 2021r. o 21:38
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Trzykrotka 11 czerwca 2021r. o 22:56
nawiedzonych nikt i nic nie jest w stanie przekonać ,ale są ciekawym dodatkiem na tym forumie
~~Zofia katoliczka 12 czerwca 2021r. o 5:52
Przepraszamy za grzechy wykorzystania seksualnego małoletnich, popełnione zwłaszcza przez niektórych duchownych, za prywatę, partyjnictwo, agresję i niezdolność do dialogu – mówił przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki, dokonując ponownego zawierzenia narodu polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

"Potępiamy całkowicie grzech i przestępstwo pedofilii, jak również wszelkie ukrywanie ich lub zwłokę w wyjaśnianiu spraw. Wszystkim osobom pokrzywdzonym głęboko współczujemy i otaczamy modlitwą" - podkreśliła Prowincja Warszawska Redemptorystów w oświadczeniu wydanym w związku z budzącym ogromne kontrowersje sobotnim wystąpieniem o. Tadeusza Rydzyka. W czasie toruńskich uroczystości rocznicy założenia Radia Maryja dyrektor rozgłośni mówił m.in. o biskupie Edwardzie Janiaku - pod którego adresem wysuwane są zarzuty dot. ukrywania przestępstw seksualnych podległych mu księży - i o "kamienowaniu" duchownych słowami. "To, że ksiądz zgrzeszył… no zgrzeszył. A kto nie ma pokus?" - stwierdził, między innymi, o. Tadeusz Rydzyk.
~~janecki 12 czerwca 2021r. o 16:50
Adam Michnik na równi z Franciszkiem broni wiary i Kościoła instytucjonalnego, a może nawet bardziej od papieża : D
https://wpolityce.pl/polityka/545725-michnik-na-rowni-z-franciszkiem-broni-wiary-a-moze-bardziej?fbclid=IwAR1ZOseZeW6mhO7CMipNcIoiX8xhePdwxSQQZwp9aFsGSX52BKEblLijPjg
~~Olo 13 czerwca 2021r. o 8:00
Nie byłem takim idiotą żeby zbliżać się do księdza jak byłem mały ,ksiądz z definicji jest oszustem .
~~Zofija katoliczka 13 czerwca 2021r. o 18:59
Ojciec Tadeusz Rydzyk - redemptorysta z Torunia i dyrektor Radia Maryja oraz Telewizji Trwam - obchodzi w tym roku 50-lecie złożenia wieczystych ślubów zakonnych i święceń kapłańskich. Z tej okazji prezydent Andrzej Duda napisał specjalny list skierowany do duchownego, który odczytano w czasie mszy.
"Trudno wyobrazić sobie polską rzeczywistość duchową i społeczną bez ogromnego wkładu wniesionego w ostatnich dziesięcioleciach przez Ojca Dyrektora" - napisał w liście do Ojca Tadeusza Rydzyka prezydent Andrzeja Duda.

200 lat Nasz Pasterzu niezłomny życzą Ci wszyscy mieszkańcy Bolesławca
~~Horus 13 czerwca 2021r. o 20:05
ty mnie tu w te swoje życzenia nie mieszaj bo ja życzę temu oszustowi ziemskiej a nie boskiej sprawiedliwości bo na boską już dawno nie liczę
~~skorn 13 czerwca 2021r. o 20:25
~~Horus napisał(a): ty mnie tu w te swoje życzenia nie mieszaj bo ja życzę temu oszustowi ziemskiej a nie boskiej sprawiedliwości bo na boską już dawno nie liczę

Janusz ,więcej wiary ,buk wie co robi .
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.