Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Niebieskozielona Aksamitka 14 czerwca 2019r. o 9:12
pis to bezspornie nieuchronna katastrofa Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
Pannazdzieckiem 14 czerwca 2019r. o 9:12
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): Restytucja mienia pożydowskiego w Polsce powinna nastąpić po restytucji mienia popalestyńskiego w Izraelu i mienia poindiańskiego w USA!


Amen. Miłego Bazylu :) Tylko Konfederacja !!

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielona Aksamitka 14 czerwca 2019r. o 20:52
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Wrotycz 15 czerwca 2019r. o 15:21
W 2018 r. Telewizja Trwam, której dyrektorem jest o. Tadeusz Rydzyk, zanotowała znaczny spadek oglądalności.

Według danych Nielsen Audience Measurement w 2017 r. TV Trwam miała 0,52 proc. udziału w rynku telewizyjny. Natomiast w 2018 r. liczba ta spała do 0,36 proc notując znaczny spadek oglądalności.

W 2017 r. stacja o. Rydzyka znajdowała się na 45. miejscu najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych w Polsce. W 2018 r. spadła aż o 15 pozycji. Pomiar Nielsen Audience Measurement prowadzony jest na zlecenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Wstyd siostry i bracia . pamiętam jak ratusz protestował i głodował aby TV Ojca dać na multipleks a teraz co ,nikt nie ogląda !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Fuksja 15 czerwca 2019r. o 19:05
10-letnia Kristina została brutalnie zamordowana. Zwłoki dziecka porzucono w lesie. Prokuratura potwierdza też, że zbrodnia miała podłoże seksualne. Mam nadzieję, że Sekielski włączy się w sprawę i ustali zawód zboczeńca !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc 15 czerwca 2019r. o 19:30
Dziecko najprawdopodobniej zgwałcone i zabite ze szczególny okrucieństwem a ty wykorzystujesz tą informację, żeby durnoty na forum pisać, masz popier.dolone w głowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Bodziszek 15 czerwca 2019r. o 19:43
a ty co proponujesz?
przemilczeć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc 15 czerwca 2019r. o 19:57
A co ja mam proponować. Tylko idi.ota może wykorzystywać krzywdę tego dziecka do obrony księży pedofili (że nie tylko oni gwałcą ) albo traktować ją jako pretekst, żeby sobie popisać na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.