Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Błękitnawa Kalia niezalogowany
12 sierpnia 2019r. o 22:34
czy to nie kc pisała o tobie ''lepkie rączki''?

więc z kogo tu można się śmiać?
a teraz u niej szukasz poparcia?

czy to nie o tobie skorn pisał ''złodzieju'' i oszukanych przez ciebie emerytach?
więc z kogo tu można się śmiać?
a teraz piszesz do niego że ''uczeń przerósł mistrza''?

oby przynajmniej w tym cię nie przerósł ...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 sierpnia 2019r. o 23:25
Pisano o mnie różne rzeczy Głupi Jasiu , a ja pisałem o SYSTEMIE partyjnego niewolnictwa i pieniądzu fiducjarnym . Pisałem też o ewangelii Judasza i o Jahwe , kosmicie , autorze Mondrej Knigi dla głupków . Pisałem o chemitralach i Promieniach , o medalach wałęsowiczówny też pisałem :D

Ale zawsze pod własnym nickiem , lub nazwiskiem. Panna , chamski chadziar , Piotr Różański.

Ile masz wcieleń dziwny czlowiek ie ?

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
13 sierpnia 2019r. o 7:55
~~Błękitnawa Kalia napisał(a):
prymitywizm to forma sztuki ale w twoim przypadku to ułomność z którą sobie nie poradzisz ...:]


Konkretnie, rzeczowo i na temat!
Jaki? Sam nie wie!
Tradycyjnie - co strzał, to kulą w płot!
PS
Kompleksy, to leczy się u psychiatry a nie na forum!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawa Kalia niezalogowany
13 sierpnia 2019r. o 14:38
kompleksy?
faceciku - to ty tu najczęściej odsyłasz wszystkich do specjalistów a sobie nie potrafisz poradzić z własnymi kompleksami ...

stosujesz zasadę złodzieja co to przyłapany wrzeszczy najgłośniej ''łapać złodzieja''

wracaj do pisania o ''ideologiach '' bo o ''stanach umysłu'' raczej się nie wypowiadaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Tunbergia niezalogowany
13 sierpnia 2019r. o 16:24
"Czy przestępca może stać na czele polskiej policji państwowej?

Mariusz Kamiński został skazany w 2015 roku na 3 lata więzienia oraz 10-letni zakaz zajmowania stanowisk publicznych za nadużycie prawa, jako szef CBA. Mimo nieprawomocności wyroku, Andrzej Duda go ułaskawił. Obecnie Mariusz Kamiński ma zostać Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji, odpowiedzialnym między innym za nadzór nad policją.

Obywatele RP pytają: czy przestępca może stać na czele polskiej policji państwowej? Człowiek, który siedziałby w więzieniu, gdyby nie ułaskawienie przez kolegę partyjnego? Co myślą na ten temat funkcjonariusze policji? Czy się z tym godzą?"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawa Kalia niezalogowany
13 sierpnia 2019r. o 16:56
w normalnym kraju było by to niemożliwe ...
ale w Polsce jak najbardziej ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Pięciornik niezalogowany
13 sierpnia 2019r. o 20:23
Pytanie do tęczowych bojówek :
Jaki macie cel aby przywozić ludzi autokarami na paradę równości - choćby do Płocka aby walczyć o prawa LGBT ? . Gdyby mieszkańcy mieli taka potrzebę to sami zorganizowali by paradę ? Jak długo z kieszeni podatnika będziemy finansować zabezpieczenie defilad obwoźne grupy wyznawców tęczowej religii ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Pięciornik niezalogowany
13 sierpnia 2019r. o 20:32
Czego pragną ideolodzy LGBT przeczytacie na plakacie :
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/SAHk9kpTURBXy85YzY4YzU1M2Q5ZTFhZWEyNDcwZTA2YjVmMTEyYmEwNy5qcGeTlQPNARIAzQ2czQeokwXNAxTNAbyTCaZkYzcyZjkGgaEwAQ/protest-przed-sklepem-ikea-w-lublinie.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza