Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

9176
kc
2 października 2019r. o 19:13
~~Zielonkawożółty Miskant napisał(a): to ja Falco :]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Alstremeria niezalogowany
2 października 2019r. o 19:20
niesamowita ''dedukcja'' chylę głowę przed twoim ''geniuszem''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
2 października 2019r. o 19:41
Niezmiennie mnie bawisz, Leclerc 'u tego forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Róża niezalogowany
2 października 2019r. o 20:07
dobrze sie czyta Wasza szermierkę słowną ,dawać dalej na 1-szym portalu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Alstremeria niezalogowany
2 października 2019r. o 21:01
kc napisał(a): Niezmiennie mnie bawisz, Leclerc 'u tego forum.


a ja dla odmiany proponuję ci Monty'ego
zastanów się kto gra tu twoją rolę ...





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Jukka niezalogowany
2 października 2019r. o 21:02
https://koduj24.pl/terlecki-publiczna-sluzba-zdrowia-w-polsce-uchodzi-za-jedna-z-najlepszych-w-europie-oni-jednak-zyja-w-matriksie/


terlecki oderwany granatem od rzeczywistości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
3 października 2019r. o 9:44
~~Zielonoszary Dziurawiec napisał(a):
„Biskup Rzymski, gdy mówi ex cathedra – tzn. gdy sprawując urząd pasterza i nauczyciela wszystkich wiernych, swą najwyższą apostolską władzą określa zobowiązującą cały Kościół naukę w sprawach wiary i moralności – dzięki opiece Bożej przyrzeczonej mu w osobie św. Piotra Apostoła posiada tę nieomylność, jaką Boski Zbawiciel chciał wyposażyć swój Kościół w definiowaniu nauki wiary i moralności”

w 1964 r.

uzupełnienie
„Urzędowi nauczycielskiemu Biskupa Rzymskiego należy okazywać w sposób szczególny zbożną uległość woli i rozumu również wtedy, gdy nie przemawia on ex cathedra. Należy mianowicie ze czcią uznawać jego najwyższy urząd nauczycielski i do orzeczeń przez niego wypowiedzianych stosować się szczerze, zgodnie z jego myślą i wolą, która ujawnia się szczególnie przez charakter dokumentów


To pierwsze jest całkowitą prawdą z "małym uzupełnieniem": papież Franciszek JESZCZE ANI RAZU nie wypowiedział się "ex cathedra"!

Nie wiem z czego pochodzi "uzupełnienie", ale jest ewidentną manipulacją!
Każdemu człowiekowi należy się szacunek, więc tym bardziej papieżowi!
Ale najwyższy urząd nauczycielski dotyczy WYŁĄCZNIE orzeczeń ex cathedra!
Prywatne wypowiedzi nie są dla katolika żadną wykładnią!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Jukka niezalogowany
3 października 2019r. o 10:09
wicemarszałek w 38 milionowym kraju okłamuje 28 milionów Polaków
mówiąc że służba zdrowia w Polsce jest najlepsza w Europie
a może nawet i na świecie !?

pis zbombardował Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.