Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
26 listopada 2020r. o 19:08
~~Karmelowopłowa Jukka napisał(a):
Horus napisał(a):
~~Jasnozielony Głąbigroszek napisał(a):
M21W2 napisał(a):


Horusie , dałeś ciała z tym księdzem , który to już raz .


poważnie?
powiem ci tak ...
kiedy czytam coś na konkretny temat lubię sprawdzić także inne źródła ...
a zdjęcia czy memy wklejam takie jakie są ...

przykład? proszę bardzo ...

[img=1606413672_0lu09o2.jpg]



Dopisane 26.11.2020r. o godz. 19:08:

M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a):
~~Jasnozielony Głąbigroszek napisał(a):
M21W2 napisał(a): ~~Brunatna Smagliczka , dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia ocena mojej osoby przez anonimowego TROLA .
Miłego dnia życzę .


TO ,ŻE ANONIMOWA TO NIE ZNACZY ,ŻE NIE PRAWDZIWA ,KONFIDENCIE .Z OCIC .



a jak tam w temacie ''pana em''?
wpisał to swoje ''B'' które obiecał ?
;)



.


''KONFIDENCIE .Z OCIC''?


ojej ...
ale cię podsumowano ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 listopada 2020r. o 19:21
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
M21W2 napisał(a): Horus zna doskonale swoją publikę i klakiera Malinowego Krwawnika .

Piotrek napisałem że wierzą jemu głupki bo chcę używać delikatnych określeń .
Niechęć nie bierze się z tego że są ateistami , znam wielu porządnych ludzi niewierzących , ich wybór .
Powoli się oswajam z tym że nie jestem człowiekiem na obecne czasy , czasy kłamstw , oszczerstw i hipokryzji .
Trochę próbowałem z pod tyldy zabawiać się z nimi , nie pasuje to do mojego charakteru , fajnie było jak Horus Krwawnik poszukiwali mnie wśród kwiatków , trafili po jednym razie .



TW M21 powiem ci krótko ty uważasz tylko PIsowców a jest was obecnie 27 % ja cenię całą resztę społeczeństwa, mnie nie interesuje kto jest z jakiej partii oczywiście oprócz zdradzieckiej partii którą reprezentujesz .Ty nawet nienawidzisz własnego brata którego tu publicznie oczerniasz .Antek Szeląg co się twojej d.... przeląkł .


Malinowa CIOTO podaj jeden przykład gdzie oczerniam brata , nie musisz się przedstawiać , fałsz bije od Ciebie na odległość .
Brat stał się osobą publiczną jako działacz wspierający skrajną lewicę , ja pozostaję wierny idei Solidarności , jego wybór ,
Możesz być pewny że jak przegra PiS nie będę takim nędznikiem jak Ty , uszanuję demokratyczny wybór Polaków .

Dla mnie demokracja nie jest tylko wtedy kiedy wygrywają ci co ja bym chciał .
W Tobie i Tobie podobnym siedzi komuch i jedynie słuszna PZPR .
Dobrej nocy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 listopada 2020r. o 19:29
M21W2 napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
M21W2 napisał(a):


Malinowa CIOTO .........................../c]

pięknie ...
pseudo katoliku :]

taki to z ciebie ''katolik'' jaki ''opozycjonista''

a co na to powie twój ''brat z Hamburga''?

dlaczego wybrał Niemcy a nie wraca do pisdzielskiego ''raju''?

czy tak jak tutaj innych wyzywasz od ''komuchów'' to do niego zwracasz się ''folksdojczu''? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 listopada 2020r. o 19:36
Pannazdzieckiem napisał(a): Powiem Ci Lucjanie , że ja też chyba nie pasuję do tych czasów ... i miło mi , że szczerze piszesz . Wybaczam tyldy :) Nie wszystko wiemy . Uczymy się wciąż , ale pryncypia i połączenie umysłów ... palce lizać , jak serki Przema . No powiedz , że Ci nie smakowały :)

Zwracam się z oficjalną prośbą do Pana Janusza wielbiciel Prawa i Sprawiedliwościa o postawienie mnie , Piotra Różańskiego przed Sądem , po raz wtóry , za obrazę godności.

Masz jaja Głupia Papugo ? Donosicielu , samowolny kastracie i masochisto ?

Jak bardziej mógłbym Cię obrazić , żebyś ruszył z inicjatywą i doniósł Wymiarowi Sprawiedliwości , że panienkazdzieciaczkiem " się bije " ? :D


Nie znam smaku serów Przemka i nie zamierzam poznać .
Nie powiem aby Przemek nie był gościnny pod tym względem był super .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 listopada 2020r. o 19:44
i jak mu ''odpłaciłeś ''?

''judaszu''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Smagliczka niezalogowany
26 listopada 2020r. o 19:45
M21W2 napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
M21W2 napisał(a): Horus zna doskonale swoją publikę i klakiera Malinowego Krwawnika .

Piotrek napisałem że wierzą jemu głupki bo chcę używać delikatnych określeń .
Niechęć nie bierze się z tego że są ateistami , znam wielu porządnych ludzi niewierzących , ich wybór .
Powoli się oswajam z tym że nie jestem człowiekiem na obecne czasy , czasy kłamstw , oszczerstw i hipokryzji .
Trochę próbowałem z pod tyldy zabawiać się z nimi , nie pasuje to do mojego charakteru , fajnie było jak Horus Krwawnik poszukiwali mnie wśród kwiatków , trafili po jednym razie .


Panie związkowcu , Pan ma chyba swoje lata i chce się panu użerać. Obstaje pan za złymi ludźmi . Broni pan złej sprawy. Ale chyba szatan pana opętał.Doczeka pan emerytury i będzie pan sobie hasał do kosciółka i modlił sie za dobrobyt działaczy pis i solidarnosci.


TW M21 powiem ci krótko ty uważasz tylko PIsowców a jest was obecnie 27 % ja cenię całą resztę społeczeństwa, mnie nie interesuje kto jest z jakiej partii oczywiście oprócz zdradzieckiej partii którą reprezentujesz .Ty nawet nienawidzisz własnego brata którego tu publicznie oczerniasz .Antek Szeląg co się twojej d.... przeląkł .


Malinowa CIOTO podaj jeden przykład gdzie oczerniam brata , nie musisz się przedstawiać , fałsz bije od Ciebie na odległość .
Brat stał się osobą publiczną jako działacz wspierający skrajną lewicę , ja pozostaję wierny idei Solidarności , jego wybór ,
Możesz być pewny że jak przegra PiS nie będę takim nędznikiem jak Ty , uszanuję demokratyczny wybór Polaków .

Dla mnie demokracja nie jest tylko wtedy kiedy wygrywają ci co ja bym chciał .
W Tobie i Tobie podobnym siedzi komuch i jedynie słuszna PZPR .
Dobrej nocy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 listopada 2020r. o 19:49
~~Brunatna Smagliczka napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
M21W2 napisał(a):


''............... chcę używać delikatnych określeń .''

Malinowa CIOTO


...zaiste...''delikatne''

jak na prawdziwego ''katola'' przystało...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 listopada 2020r. o 19:50
Januszku - Horusie , to że to Twój klakier nie oznacza że musisz go poniżać swoim nędznym wsparciem .
Ten biedaczyna naśladuje Ciebie , ja też postanowiłem chamstwu odpowiadać tak jak na to zasługuje .
Dałeś ciała z kłamliwym obrazkiem , nie musisz się z tego tłumaczyć - taki już jesteś , wiesz że znajdziesz troli od bicia piany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.