~~Miodowy Suchodrzew niezalogowany 26 grudnia 2020r. o 23:04
Nie wiem o co ci chodzi z tym screenem, jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że zbynek wyzywa innych użytkowników forum od cweli, też uważam, że prostackie zachowanie.
''Msza dla dzieci
Ż. to mała wieś położona w pół drogi między Warszawą a Łodzią. Niewielki murowany kościół stoi w centrum. Plebania znajduje się tuż obok. Z przodu stoi czarna limuzyna księdza. Z tyłu duży ogród ze szczelnie zabudowanym tarasem.
Krótko po ósmej rano kolejne grupki dzieci z oddalonej o około dwieście metrów szkoły zmierzają do kościoła. Rozpoczyna się msza w intencji uczniów klas I-III.
Ksiądz Jarosław W. w czasie kazania wychodzi z mikrofonem do dzieci.
Tłumaczy, że człowiek oprócz zajmowania się cielesnością, do którego nakłania zły duch, musi też pamiętać o kształtowaniu duszy.''
i to mówi ''ksiądz'' któremu postawiono zarzuty molestowania a pomimo tego nadal pracuje z dziećmi ...
~~Miodowy Suchodrzew napisał(a): Nie wiem o co ci chodzi z tym screenem, jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że zbynek wyzywa innych użytkowników forum od cweli, też uważam, że prostackie zachowanie.
Umyj zęby i pocałuj mnie w dudę .I niech ci już nic do twego pustego łba ,na temat Zbynka nie przychodzi.
~Czarnobrązowy Jesion niezalogowany 28 grudnia 2020r. o 8:38
Państwo w którym w sejmie decyduje "szef chce" i e którym premier odwołuje swoje ustne i nielegalne rozporządzenie to nie Rzeczypospolita. To pospolity pisowski burdel
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.