Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poszukujemy torby fotograficznej z naszym sprzętem
~~:O) niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 14:56
A co na moście robiła torba ze sprzętem ?? ! Sama pracowała ???!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@1 niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 15:11
Autostrada była zamknięta,na miejscu saperzy,policja i dziennikarz Bolec.Info.To kto był tak bezczelny,że zajumał sprzęt bez lęku ja się pytam?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~deusmagnus87 niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 15:42
~~@1 napisał(a): Autostrada była zamknięta,na miejscu saperzy,policja i dziennikarz Bolec.Info.To kto był tak bezczelny,że zajumał sprzęt bez lęku ja się pytam?


Ktoś kto się nie bał i zaebał. bez J ;). Współczuję bo straty mogą opiewać do kilku do kilkunastu tysięcy złotych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 15:49
Może spadła? Swoją drogą, jak można było zostawić torbę, he?
Lepiej skontaktujcie się z policją i ekipą która była na miejscu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~j niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 15:49
"przewidziana nagroda" niech zgadnę kubek bolecnauty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolecnauta niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 15:53
~~j napisał(a): "przewidziana nagroda" niech zgadnę kubek bolecnauty



Proponuję być poważnym. Mam nadzieję, że znajdzie się uczciwy znalazca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gonzo niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 15:56
Dzieki za pomysla. Tak sobie wymyslilem ze wezme sprzet firmowy do domu, ale powiem ze zostawilem na polu i mi ukradli. Potem sprzedam z czystym zyskiem :) Chyba ze mnie firma obciazy za zostawienie sprzetu bez opieki :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rr4r niezalogowany
16 czerwca 2017r. o 15:59
no jak nie wiesz kto zabrał torbę?. przecież wszyscy wiedzą ze Tatiana pracuje przy moście zapłatę swoją odebrała. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego