Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kłusowników przybywa
~~Ja niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 8:48
~~Kk napisał(a): Na zbiornikach dzierzawionych PZW nie może stanowić prawa a wszelkie zakazy i nakazy może wydawać jedynie właściciel. Tak. Więc PZW nie ma. Prawa. Zabraniać choćby pływania skuterami na krepnicy. NIE mają władzy na tych wodach.


Pewnie, skuterami na Krepnicy, a ryby w tym czasie wyprawić na wakacje, aby odpoczęły od hałasu i syfu. Cały czs "wedkarze" łapią ryby niezależnie od wielkosci. zabijaja małe, a potem skad brać duże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxxxx niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 9:02
A Janusz komendant jak się do niego dzwoni i zgłasza przypadek kłusownictwa to odbiera telefon i mówi że nie ma czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 9:23
Rozumiem, że wędkarstwo jest rodzajem sportu. W naszym kraju traktowane jest przez wielu wędkarzy szczególnie tych starszych alimentarnie - jako żródło dostawy do domu białka zwierzęcego. Często przebywam nad wodą i jak widzę to co wyrabiają wędkarze dla uzyskania oczekiwanego połowu to mam wrażenie, że w domu nie mają oni co do gara włożyć. Ryb w naszych wodach nie brakuje. Podczas zawodów wędkarskich, często organizowanych na naszych wodach, prawie wszyscy startujący mają lepsze lub gorsze sukcesy wędkarskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zini niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 10:15
Niech zrobią 5 tysięcy oplaty za wędkowanie może im ubedzie klusoli..już dawno sobie odpuścilem nasze wody...syf i dziadostwo w wodzie.jade w lubuskie i bez łaski mogę sobie łowić i strażnik nie lata z mandatem zanim sie porozkładam z wędkami.Powinna być oplata sezonowa ...wakacyjna ..nie wiem jakieś 50 zł za te 3 miesiące niech ludzie łapią uklejki ..platne aplikacją na telefonie zeby nie chodzić po tych kolach czy wręcz w każdym sklepie wędkarskim i po sprawie a nie pobierać haracze za nic o placić za caly rok ...to niech bedzie dla wędkarzy co cały rok wędkują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolecnauta niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 10:27
Śmiecie zabierajcie do domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rrr niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 11:08
Składki som dla prezesów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rt niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 11:24
~~Zini napisał(a): Niech zrobią 5 tysięcy oplaty za wędkowanie może im ubedzie klusoli..już dawno sobie odpuścilem nasze wody...syf i dziadostwo w wodzie.jade w lubuskie i bez łaski mogę sobie łowić i strażnik nie lata z mandatem zanim sie porozkładam z wędkami.Powinna być oplata sezonowa ...wakacyjna ..nie wiem jakieś 50 zł za te 3 miesiące niech ludzie łapią uklejki ..platne aplikacją na telefonie zeby nie chodzić po tych kolach czy wręcz w każdym sklepie wędkarskim i po sprawie a nie pobierać haracze za nic o placić za caly rok ...to niech bedzie dla wędkarzy co cały rok wędkują.

Zgadzam się z Tobą . Sam bym wykupił kartę sezonową np 4-5 miesięczną nawet za 100 bo chętnie bym posiedział nad wodą w okresie letnim . A jeśli chodzi o śmieci to jak jeżdzę nad wodę to zabieram worek na śmieci bo sprzątam miejsce gdzie będę leżał i niestety często są to śmieci pseudo wędkarzy ostatnio sprzątałem worki po zanęcie puszki po kukurydzy i opakowania po świetliku na spławik . Powinni przymykać oko na spokojnie wypoczywających ludzi nad wodą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sowa niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 11:35
Panowie wędkarze powinni już teraz organizować grupowe sprzątanie bo niedługo będę chciał tam z rodziną przyjechać to wypadało by żeby było tam czysto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.