Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital pozostanie na I poziomie
~~kaj niezalogowany
28 lipca 2017r. o 12:32
~~LWG napisał(a): Taką właśnie siłę przebicia mają nasi włodarze. Na własnym podwórku są silni ale na forum wypadaja blado.... ech....


A Ty chociaż raz korzystałeś z tej WYKANCZALNI że tak jej bronisz.To ten bajzel zaorać i zacząc od nowa a nie upominać się o laurki dla czegos czego nie można nazwać szpitalem.Wiem bo ja i moja rodzina doswiadczylissmy tego przybytku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 lipca 2017r. o 13:40
Zawsze ja widzę ten napis, to zmieniłabym jedną literę-"potrzeb", z T na G
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~janek niezalogowany
28 lipca 2017r. o 14:00
~~LWG napisał(a): Taką właśnie siłę przebicia mają nasi włodarze. Na własnym podwórku są silni ale na forum wypadaja blado.... ech....


To nie o siłę przebicia chodzi a o ocenę naszego szpitala: niski poziom jakości usług , za to odpowiada bezpośrednio dyrektor tej placówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~.. niezalogowany
28 lipca 2017r. o 15:54
A dyrektora to kto powołuje? Kto nadzoruje jego prace? I tak po nitce do kłębka....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kaj niezalogowany
28 lipca 2017r. o 19:36
~~ napisał(a): Zawsze ja widzę ten napis, to zmieniłabym jedną literę-"potrzeb", z T na G
:)


A ja pamiętam czasy jak z budynku KC od słowa POMOŻECIE odpadła litera O i zostało POMŻECIE ale i wtedy i teraz co do tej wykańczalni nie ma się z czego śmiać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewa niezalogowany
29 lipca 2017r. o 0:04
Powinien być wymieniony, dyrektor i cały personel. Tam nikt, za nić nie jest odpowiedzialny. A co lepsi lekarze pracuja, w Lubaniu, Zgorzelcu. Dobrze, że my pacjenci możemy sobie wybrac, szpital w którym chcemy, sie leczyc !!! Ego, lekarzy, jest o wiele wyższe, od wiadomości i zaangażowania w pracy.!!! Smutne !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dolce niezalogowany
29 lipca 2017r. o 13:44
Bardzo dobrze !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 lipca 2017r. o 14:18
~~.. napisał(a): A dyrektora to kto powołuje? Kto nadzoruje jego prace? I tak po nitce do kłębka....


W Polsce żadna decyzja nie posiada imienia i nazwiska mimo pieczątki. W Sądzie pan sędzia i tak skarze pokrzywdzonego nie urzędnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.