Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Różowa Tunbergia niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 16:24
https://www.tvn24.pl/jacek-dubois-o-smierci-dawida-kosteckiego-szereg-sladow-wskazuje-na-walke,961585,s.html

Ślady od wkłuć na szyi pochodzą od owada czy był to mord polityczny ?
Prokurator nie wykluczył „możliwego zbrodniczego charakteru śmierci”, ale jego spostrzeżenia zostały całkowicie zignorowane przez wykonujących sekcję zwłok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Lilak niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 18:41
W celach są kamery gamonie ! . Przejrzeć monitoring i zabójca ujawniony :-) . Dziwi mnie, że lewactwo tak łatwo daje się otumanić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 19:13
a samochodzie ''broszki'' był zapis dokumentujący przebieg jazdy ...

uległ ''uszkodzeniu'' ;)

nie pamiętasz?...na ulicy gdzie doszło do kolizji z ''cienkim'' monitoring nie działał lub tego odcinka nie obejmował :]

może więc monitoring w celi też był ''uszkodzony'' lub swoim okiem nie sięgał łóżka ...

ale to moze być ''zbieg okoliczności'' ;)
w tym wypadku bardzo wygodny bo sprawa ucichnie z ''braku dowodów''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Lilak niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 21:16
~~Krwistoczerwony Bluszczyk napisał(a): a samochodzie ''broszki'' był zapis dokumentujący przebieg jazdy ...

uległ ''uszkodzeniu'' ;)

nie pamiętasz?...na ulicy gdzie doszło do kolizji z ''cienkim'' monitoring nie działał lub tego odcinka nie obejmował :]

może więc monitoring w celi też był ''uszkodzony'' lub swoim okiem nie sięgał łóżka ...

ale to moze być ''zbieg okoliczności'' ;)
w tym wypadku bardzo wygodny bo sprawa ucichnie z ''braku dowodów''




A czy zapis w celi uległ uszkodzeniu, masz na to dowody ? Pewnie nie, ale tuman dał się zmanipulować :-). Przypominam, że Dawid Kostecki był dyskwalifikowany za przyjmowanie sterydów podawanych drogą iniekcyjną. Ciekawe kto i w jakie miejsca je podawał ? Nie dziwi mnie, że totalna oPOzycja staje w obronie kryminalisty, który był skazany prawomocnym wyrokiem. "Cyganowi" postawiono zarzuty kierowania grupą przestępczą, która miała zajmować się m.in. legalizacją i obrotem samochodami pochodzącymi z kradzieży w krajach UE, wyłudzaniem podatku VAT oraz praniem brudnych pieniędzy. Kostecki przyznał się do winy, sąd w Tarnobrzegu skazał go na 5 lat pozbawienia wolności. Miał wyjść w 2021 roku. TA SYTUACJA POKAZUJE STANDARDY TOTALNEJ OPOZYCJI. SAMOBÓJSTWO ANDRZEJA LEPRA I SMOLEŃSK NIE WYMAGA BADANIA ALE SAMOBÓJSTWO KOSTECKIEGO WYMAGA PUBLICZNEJ DEBATY :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 21:28
LILAKU

dlaczego w odpowiedzi na mój post, gdzie ani jednym słowem nie obraziłem cię piszesz ''tuman'' ?

czy to są te twoje ''standardy'' o których wspominasz?

dlaczego więc sam się prosisz by na kolejny twój post nie napisać ci inaczej jak ''kmiocie''?
czy tylko po to by później jęczeć że Falco cię obraża? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Lilak niezalogowany
16 sierpnia 2019r. o 23:06
~~Krwistoczerwony Bluszczyk napisał(a): LILAKU

dlaczego w odpowiedzi na mój post, gdzie ani jednym słowem nie obraziłem cię piszesz ''tuman'' ?

czy to są te twoje ''standardy'' o których wspominasz?

dlaczego więc sam się prosisz by na kolejny twój post nie napisać ci inaczej jak ''kmiocie''?
czy tylko po to by później jęczeć że Falco cię obraża? :]



Falco, czy to ty ? Tylko na tyle cie stać :-). Piszę tuman, bo tylko tuman jest w stanie uwierzy w te bredni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Miodunka niezalogowany
17 sierpnia 2019r. o 2:43
faclo nagle ą ę
hahahaha
sprawa sądowa z Pannązdzieckiem przed nim? teraz stwarza fałszywe pozory?
hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Bluszczyk niezalogowany
17 sierpnia 2019r. o 6:44
''FAŁSZYWE POZORY''?

a są ''prawdziwe''? :]

Falco niczego nie musi ''pozorować''

kiedyś założyłem tu temat gdzie prosiłem wszystkich zalogowanych o napisanie czy kiedykolwiek kogoś obraziłem ...

nikt nie czuł się obrażony i temat szybko ''umarł''
odszukaj go sobie ...miał może ze trzy,cztery strony...

Falco pisał i będzie nadal pisał w niemienionej formie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza