Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Bławatkowa Turzyca niezalogowany
6 listopada 2019r. o 23:09
~~Sepiowa Golteria napisał(a):
Bajtel napisał(a): [img=1573044328_w9buwgg.jpg]Dopisane 06.11.2019r. o godz. 13:46:[img=1573044380_mitzxwy.jpg]


HA HA HA

Przyjdzie pora ,że Kaczor będzie jechał na kocie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowa Szydlica niezalogowany
6 listopada 2019r. o 23:56
"I w sercu na dnie tam, marzenie mam!

Marzenie mam!
Marzenie mam!
Marzenie mam!
Marzenie mam!
Marzenie mam!"
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworudy Kosmos niezalogowany
7 listopada 2019r. o 5:57
PIS to obciach i ciemnota.Taka narodowa,katolicka,wyklęta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Pigwowiec niezalogowany
7 listopada 2019r. o 8:30
~Brązoworudy Kosmos napisał(a): PIS to obciach i ciemnota.Taka narodowa,katolicka,wyklęta.

Masz okazje opuścić kraj i jechać do Ameryki. Właśnie ten niedobry prezydent i PiS
Pokazali tym poprzednikom nieudacznikom ze można , wystarczy nie kraść hi hi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarozielona Ułudka niezalogowany
7 listopada 2019r. o 9:01
"Wystarczy nie kraść" to dobry tekst np. dla mafii vat-owskiej w ministerstwie finansów PiS-dzielskiego rządu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Funkia niezalogowany
7 listopada 2019r. o 10:01
Może jednak lepiej było zostać w pozycji klęczącej
Wszyscy wyrzygacie ten pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Aukuba niezalogowany
7 listopada 2019r. o 10:37
Na klęcząco to było za PO i PSL. To klęcz dalej i czekaj na powrót PO i PSL. Oby nam się żyło lepiej i Polska będzie zieloną wyspą. Komu się wtedy żyło lepiej każdy wie. PO i PSL i tym co okradali państwo z Vat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21743
#Bajtel nieaktywny
7 listopada 2019r. o 13:32
[img=1573129926_rhwfxi1.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.