Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Śnieżnobiała Facelia niezalogowany
13 listopada 2019r. o 20:38
~~Biaława Sasanka napisał(a):
~~Śnieżnobiała Facelia napisał(a):
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a): Gdyby w Polsce działały normalnie sądy, zarówno Gawłowski, jak i Kwiatkowski siedzieliby w więzieniu, a nie w Senacie!
Jak wygląda w Polsce wymiar nie-sprawiedliwości wyjaśnił w Tczewie Neumann (który też powinien siedzieć!).

Gdyby było tak jak piszesz to gdzie powinien być Banaś ,,burdel tata ''? Gdzie powinen być senator Kogut ?

Razem z tobą w puszce używając przyjemności pod prysznicem:):)

Piszesz cwelu o sobie bo tobie w pierdlu zawsze mydło pod prysznicem wypadało.Teraz nawet nie musisz robić kolonoskopi bo tak ci jelito wyczyścili .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 listopada 2019r. o 22:23
~~Alabastrowy Rokitnik napisał(a):
skorn napisał(a):
~~Alabastrowy Rokitnik napisał(a):
skorn napisał(a): Przecież ten "antysystemowiec" głosował na Czarzastego. Skleroza zapomniała juz o aferach SLD : )


jak widzę nadal błąkasz się w swoim świecie fantasy :]
a gdzie to wyczytałeś że niby głosowałem na Czarzastego( nawiasem mówiąc mądry gość)


głosowałes na SLD czy nie?


mógłbym ci odpowiedzieć w ten sposób:)
zacznę odpowiadać na twoje pytania jak ty zaczniesz na moje ...;)

ale na to ci odpowiem ...nie


Nie głosowałeś na wdowę po Szmajdzińskim?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Przypołudnik niezalogowany
14 listopada 2019r. o 6:15
korniszonie ...zdecyduj się
to w końcu na Czarzastego czy Szmajdzińską ?

a może wyjaw na kogo ty głosowałeś bo ja jak wiesz nie miałem oporów

czy nie czasem na ''miki''?
to przecież twój ''guru '' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Przypołudnik niezalogowany
14 listopada 2019r. o 6:50
PYTANIE NA ŚNIADANIE :)

co tam ...y w Senacie?
dalej składacie propozycje korupcyjne?:]
co tam u waszego ''ideologa'' którego ''wykarczowano'' ze stołeczka?
aproposik - zabrał ze sobą swój portrecik który kazał sobie wymalować za ...wasze (i moje) pieniążki?

wali to na odległość narcyzmem :] teraz czekamy na portrecik ''naczjalnika'' :]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
14 listopada 2019r. o 8:00
~~Złotawy Przypołudnik napisał(a): PYTANIE NA ŚNIADANIE :)

co tam ...y w Senacie?
dalej składacie propozycje korupcyjne?:]
co tam u waszego ''ideologa'' którego ''wykarczowano'' ze stołeczka?
aproposik - zabrał ze sobą swój portrecik który kazał sobie wymalować za ...wasze (i moje) pieniążki?

wali to na odległość narcyzmem :] teraz czekamy na portrecik ''naczjalnika'' :]


jaki gowin nie mam za co żyć zdziwiony :) zniesieniem 30-to krotności zusu :) wsadzili wydziobanego na buzi sasina na ministra od rozdziału stołków w spółkach skarbu państwa i niech się wieśniaki boją :) jak nie będą podnosić łapki jak kulawy zechce to im pozabiera stołki :) jest metoda? jest.

czekam kiedy to jabnie na ryj wszystko. wtedy będą rozpisane wybory i spieprzanie w kszaczory - niech przyjdą inni i naprawią co my zepsuliśmy :)

taki będzie koniec tego rozdawnictwa.

widział ktoś na forum gościa o nicku falus ? czy tylko się zalogował jakiś troll robić propagandę przed wyborami :) ?


tępak niedouczony.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
14 listopada 2019r. o 8:11
Trudno się nie zgodzić z podpisem :D

Trzeba spaść z innej planety, spodziewając się jakiś zmian preferencji, kiedy w niedawnych wyborach PiS dostał poparcie największej ilości wyborców w historii polskich wyborów.
Powtórka, by poparło jeszcze więcej? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Funkia niezalogowany
14 listopada 2019r. o 8:39
https://www.money.pl/gospodarka/zakupy-z-chin-kontra-marian-banas-pancerny-tworca-nowej-skarbowki-przegral-z-chinskimi-sprzedawcami-6445719059953793a.html

pożar w pisowskim burdelu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitna Karagana niezalogowany
14 listopada 2019r. o 8:55
~~Rdzawy Wawrzynek napisał(a): Trudno się nie zgodzić z podpisem :D

Trzeba spaść z innej planety, spodziewając się jakiś zmian preferencji, kiedy w niedawnych wyborach PiS dostał poparcie największej ilości wyborców w historii polskich wyborów.
Powtórka, by poparło jeszcze więcej? ;)

Tak teraz to wszyscy poprą pisowską sektę bo Polska to Kraj mlekiem i miodem płynący , A jeszcze 5 lat temu Polska była w ruinie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza