Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Żółtobiała Truskawka niezalogowany
2 lutego 2020r. o 14:25
to co mam mnie wystarcza bo akurat żadne ''świadectwo'' nie jest mi do tego potrzebne ... wielu rzeczy sam się uczyłem ...
a może coś teraz o sobie napiszesz ?
czy ''dyplomy'' ci ułatwiają życie ?
masz z tego jakąś wymierną korzyść?

mam znajomego który po technikum budowlanym prowadzi sklep warzywny i jak mi kiedyś powiedział ''za cholerę tego nie rzuci''

więc nie ''świadectwa'' czy ''dyplomy'' tylko to co daje odpowiednie profity jest coś warte ...
odrębną kwestią jest satysfakcja kiedy widzi się zadowolonego klienta...ale nie mniej ważna od ''kasy''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 lutego 2020r. o 14:31
Skoro tak to skąd ta krytyka odnośnie wykształcenia zawodowego? Rzucasz znów pomyjami w miliony ludzi, a potem się wycofujesz rakiem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 lutego 2020r. o 14:34
skorn napisał(a):
~~Żółtobiała Truskawka napisał(a): elektorat ...ów to ludzie bez wykształcenia lub po szkołach zawodowych ...
czyli poziom powiedzmy przez litość dla ...ów kiepściutki ...


Ty, zdaje się, masz pracę niczym ludzie po zawodówkach. A może zrobiłes jakiś doktorat w międzyczasie, a my nic o tym nie wiemy? Doktor czy nawet profesor historii, ekonomii, religoioznastwa, teologii...


Pan Janusz T . Drogi Padawanie edukuje się na niemieckich ścierwomediach . Doktoratu jeszcze nie ma , ale chciałby . Ja też doktoratu nie mam , ale nie chcę . Mnie interesuje wiedza , nie propaganda :)

Od lat mieszam tematy ... i chciałbym , aby szanować pracę , jakąkolwiek możemy poczynić ...

Nasza Forumowa Krynica Wiedzy , jest bezkompromisowa . Kompletny qurwa autorytet w każdej dziedzinie :D

Ja się dopiero uczę , ale nie boję się własnego nazwiska :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
2 lutego 2020r. o 14:49
~~Żółtobiała Truskawka napisał(a): ''Górnicy zapowiadają protesty i alarmują, że na kopalnianych zwałach może leżeć nawet milion ton polskiego węgla, którego nikt nie chce kupić. - Spalany jest węgiel rosyjski - wskazują, domagając się od rządu Prawa i Sprawiedliwości natychmiastowych działań. ''.........................

Ci górnicy zapowiadają tez protesty mające wymusić podwyżkę wypłat : chodzi o kilkaset zł do pensji i wypłaty 13,14 - tek bez względu na wyniki finansowe kopalń.
Zmuszenie elektrowni do kupna ichniego wegla to automatycznie następna podwyżka cen energii - już i tak jednej z najdroższych w UE.Ten ruski węgiel ratuje nasze kieszenie.Chyba taniej wysłac ich do domu na zasiłek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Truskawka niezalogowany
2 lutego 2020r. o 14:53
skorn napisał(a): Skoro tak to skąd ta krytyka odnośnie wykształcenia zawodowego? Rzucasz znów pomyjami w miliony ludzi, a potem się wycofujesz rakiem.


zaraz ,zaraz...
ja czymś ''rzucam''?
skornie ty czytasz coś co było wcześniej przedrukiem z jakiegoś ''sondażu''?

przecież ja tylko do tego się odniosłem więc nie przypisuj mi jakichś wypowiedzi ...

masz problem ze zrozumieniem o czym piszę to wycofaj się kilka postów wstecz ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Truskawka niezalogowany
2 lutego 2020r. o 15:04
ramaj napisał(a):
~~Żółtobiała Truskawka napisał(a): ''Górnicy zapowiadają protesty i alarmują, że na kopalnianych zwałach może leżeć nawet milion ton polskiego węgla, którego nikt nie chce kupić. - Spalany jest węgiel rosyjski - wskazują, domagając się od rządu Prawa i Sprawiedliwości natychmiastowych działań. ''.........................

Ci górnicy zapowiadają tez protesty mające wymusić podwyżkę wypłat : chodzi o kilkaset zł do pensji i wypłaty 13,14 - tek bez względu na wyniki finansowe kopalń.
Zmuszenie elektrowni do kupna ichniego wegla to automatycznie następna podwyżka cen energii - już i tak jednej z najdroższych w UE.Ten ruski węgiel ratuje nasze kieszenie.Chyba taniej wysłac ich do domu na zasiłek .


kmiotki nie dopuszczają tego do myśli ...
droższy węgielek dla elektrowni to podwyżka energii...
droższa energia to dla piekarni droższy wypiek
wypiek który trzeba dowieść droższym transportem ...
droższy chlebek to wyższa cena ''naszego powszedniego''

a gdzie masełko i szyneczka?
gdzie kartofelek do zupki?...hahahaha

ale pamiętam -''rząd się sam wyżywi'' bo przecież ''im się należy'' :]

a by im nie brakowało do pierwszego jak Gowinowi ,by ''ideowiec'' karczu nie musiał dla niej pracować podniesłi sobie uposażenia o 5 stówek ...
takie ''poselskie 500+


a ''suweren ''?...
wiadomo ...jemu ''micha ryżu''
o ile niedługo będzie go na to stać ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Wiesiołek niezalogowany
2 lutego 2020r. o 15:43
Proszę, Proszę jak to Pisdzielcy zarzekają się ,że kochają Unię i nie zamierzają wyprowadzać Polski i Polaków z Unii przestraszyli się sondaży 89 % Polaków jest za pozostaniem w Unii nawet wyznawcy PISu się sprzeciwiają idiotycznym rządom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 lutego 2020r. o 23:06
~~Żółtobiała Truskawka napisał(a):
skorn napisał(a): Skoro tak to skąd ta krytyka odnośnie wykształcenia zawodowego? Rzucasz znów pomyjami w miliony ludzi, a potem się wycofujesz rakiem.


zaraz ,zaraz...
ja czymś ''rzucam''?
skornie ty czytasz coś co było wcześniej przedrukiem z jakiegoś ''sondażu''?

przecież ja tylko do tego się odniosłem


O to właśnie chodzi, w jaki sposób się do tego sondażu odniosłeś.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.