Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~Bławatkowy Berberys niezalogowany
21 października 2020r. o 16:32
Nasz racje trzeba rozwalic te komusze sądy . Przegonic z Polski niemieckie media czyli wszystkie WP ,Onet, Interie ,Newsweek i całą ta niemiecką zaraze .Wtedy może wrescie w Polsce nastąpi porządek. Prawda POmylencu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatkowy Berberys niezalogowany
21 października 2020r. o 16:36
A zapomniałem jeszcze o tych WUJACH z TVN .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Turzyca niezalogowany
21 października 2020r. o 16:36
Szkół nie zamkną nawet jak będzie 30-50 tys. zakażeń dziennie, bo nie ma pieniędzy na opiekunów, rodziców dzieci. Jest za to kasa na przekop mierzei, i na wielki port lotniczy. Dla TVP też 2 mld się znalazło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Sosna niezalogowany
21 października 2020r. o 16:49
~Bławatkowy Berberys napisał(a): A zapomniałem jeszcze o tych WUJACH z TVN .


Jak pada to matka nie zarabia ,z czego wtedy żyjecie ,jest co do gara włożyć ? Ogarnijcie się , i tak pewnie ze względu na wygląd i wiek ,schodzi z ceny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 października 2020r. o 16:52
''(...)Mateusz Morawiecki zapewniał wtedy Polaków, że SARS-COV-2 bać się nie trzeba, bo słońce go zabija. ''

co za bzdura ...żadne słońce nie zabija wirusa...
ale spoko ...nadchodzi zima i ''pinokio'' zapewniać będzie że mróz zabija wirusa...

pisdzielski oszust i łgarz...

dzisiaj w radio słyszałem jak zapewniał ze mamy w kraju około 40% wolnych łóżek kowidowych...

:] tyle że karetki jadą od szpitala do szpitala w ich poszukiwaniu ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burgundowy Klon niezalogowany
21 października 2020r. o 17:25
Reżimowe media głównego ścieku podają że mamy najlepszą służbę zdrowia,respiratorów i łóżek pod dostatkiem.... Nie podają tylko że u Owsiaka w piwnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowa Serduszka niezalogowany
21 października 2020r. o 17:29
~Burgundowy Klon napisał(a): Reżimowe media głównego ścieku podają że mamy najlepszą służbę zdrowia,respiratorów i łóżek pod dostatkiem.... Nie podają tylko że u Owsiaka w piwnicy.


Wystarczy maseczka. Te maseczki pomagają -prawda ? Przecież Morawiecki by nie oszukiwał ! Dziwne tylko dlaczego zajarzeń jest 2 x więcej niż przed założeniem maseczek. Ale wierzę Mateuszowi Morawieckiemu bo to nasz premier i na pewno by nie kłamał :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
21 października 2020r. o 17:29
~~Malinowy Krwawnik - Nie obrażaj mojego brata , nie wierzę że jest taką dewotką jak Ty .
W łeb mógłbyś się walnąć może by coś pomogło .
Dostosowałem się do Twojego sposobu dyskusji nie na temat z wycieczką osobistą , teraz pasuje ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie