Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jaskraworóżowy Wiciokrzew niezalogowany
6 listopada 2020r. o 7:41
Horus napisał(a): ale ''jaja''

''trampek'' poszedł w ślady ''białorasiji'' o ''polandii'' :]

też chce wygrać fałszując wybory...hahaha
też wspomina o korupcji...hahaha

ot taki jankeski łukaszenka ,orban i duda...:]Dopisane 06.11.2020r. o godz. 06:58:Szczerski

'' Ktokolwiek wygra, będzie naszym partnerem.''


to wypisz -wymaluj dawne słowa Pawlaka

''Ktokolwiek wygra będziemy z nim w koalicji''

a ty ''suwerenie''?
też ci obojętne komu liżesz dupeczkę?

:]

przemiłego dzionka...hahaha


Horusie , trolu ty nasz ulubiony ,wskaż nam drogę i powiedz komu mamy lizać i dlaczego, bośmy lud głupi i zatracony. Oświeć nas swoją inteligencją , Wskaż drogę do świetlanej przyszłości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Szydlica niezalogowany
6 listopada 2020r. o 7:46
USA ma Trampa, my kaczora z pisem, Brazylia Bolsanaro ..... i wszędzie ten sam wspólny mianownik: cyniczny, niekompetentny, pewny siebie 'lider' z grupą fanatycznych wyznawców, wierzących w każdy absurd wykrzykiwany przez swojego bożka :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Wiciokrzew niezalogowany
6 listopada 2020r. o 7:52
~~Brudnożółta Szydlica napisał(a): USA ma Trampa, my kaczora z pisem, Brazylia Bolsanaro ..... i wszędzie ten sam wspólny mianownik: cyniczny, niekompetentny, pewny siebie 'lider' z grupą fanatycznych wyznawców, wierzących w każdy absurd wykrzykiwany przez swojego bożka :(


No kuźwa, nie strasz mnie Kaczyńskim ,bo ja się go nie boję. Zamiast szczekać ,powiedz co ma być wg. Ciebie po PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
6 listopada 2020r. o 10:30
~~Jaskraworóżowy Wiciokrzew napisał(a):
~~Brudnożółta Szydlica napisał(a): USA ma Trampa, my kaczora z pisem, Brazylia Bolsanaro ..... i wszędzie ten sam wspólny mianownik: cyniczny, niekompetentny, pewny siebie 'lider' z grupą fanatycznych wyznawców, wierzących w każdy absurd wykrzykiwany przez swojego bożka :(


No kuźwa, nie strasz mnie Kaczyńskim ,bo ja się go nie boję. Zamiast szczekać ,powiedz co ma być wg. Ciebie po PiS.

Po Pis nie ma być śladu .A tak na poważnie Polska 2050 Hołowni ,Nowa Solidarność Trzaskowskiego i niezatapialny PSL .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Żółwik niezalogowany
6 listopada 2020r. o 11:16
~~Jaskraworóżowy Wiciokrzew napisał(a):
~~Brudnożółta Szydlica napisał(a): USA ma Trampa, my kaczora z pisem, Brazylia Bolsanaro ..... i wszędzie ten sam wspólny mianownik: cyniczny, niekompetentny, pewny siebie 'lider' z grupą fanatycznych wyznawców, wierzących w każdy absurd wykrzykiwany przez swojego bożka :(


No kuźwa, nie strasz mnie Kaczyńskim ,bo ja się go nie boję. Zamiast szczekać ,powiedz co ma być wg. Ciebie po PiS.



Pełne więzienia mają być .

~My z PiS- Wczoraj (14:40)
2015 – wystarczy nie kraść , 2016 – my nie kradniemy, nam się to po prostu należy , 2017 – inni też kradli , 2018 – inni kradli więcej , 2019 – kradniemy ale zgodnie z prawem , 2020 – kradniemy i co nam zrobicie


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowawy Szupin niezalogowany
6 listopada 2020r. o 11:27
Żółwik takim podobnym jak Ty no należało może nie ukraść bo to nie było wasze, ale zabrać i dać rodzinom z dziećmi i młodym do 26 lat i uczciwie pracującym seniorom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Piwonia niezalogowany
6 listopada 2020r. o 13:38
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Jaskraworóżowy Wiciokrzew napisał(a):
~~Brudnożółta Szydlica napisał(a): USA ma Trampa, my kaczora z pisem, Brazylia Bolsanaro ..... i wszędzie ten sam wspólny mianownik: cyniczny, niekompetentny, pewny siebie 'lider' z grupą fanatycznych wyznawców, wierzących w każdy absurd wykrzykiwany przez swojego bożka :(


No kuźwa, nie strasz mnie Kaczyńskim ,bo ja się go nie boję. Zamiast szczekać ,powiedz co ma być wg. Ciebie po PiS.

Po Pis nie ma być śladu .A tak na poważnie Polska 2050 Hołowni ,Nowa Solidarność Trzaskowskiego i niezatapialny PSL .


Byłem na spotkaniu z Hołownią. Zgodziłem się w jednym-szkolnictwo oparte na testach to porażka. Wykrzykiwał, że dróg się nie buduje, że służba zdrowia, że podatki wciąż rosną i takie tam bzdety propagandowe. No i prosił zwolenników o dobrowolne składki dla jego stowarzyszenia. Ogólnie PObis. Trzaskowski o stolicę nie umie zadbać, nie wie,że Rabiej odpoczywa w Grecji, namawia do zbiegowisk skutkujących zakażeniami itp,itd.
PSL jako przyczłap do bungalatora nie wart jest wspominania. Z Twoimi objawami udaj się do ZUS - renta pewna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 listopada 2020r. o 14:11
~~Jaskraworóżowy Wiciokrzew napisał(a):
Horus napisał(a):
Horusie , trolu ty nasz ulubiony ,wskaż nam drogę i powiedz komu mamy lizać i dlaczego, bośmy lud głupi i zatracony. Oświeć nas swoją inteligencją , Wskaż drogę do świetlanej przyszłości.


ja wam wskazywać drogę?
a co to ja jestem ?...''mesjasz '' jakiś?
a co mnie do tego komu będziecie ''lizać''...:]

boście ''lud głupi i zatracony''?

fakt...ale że na własne życzenie to dlaczego ja mam w to ingerować ? ja idę swoją drogą...
co mnie do waszej?
powiewa mi jaką idziecie i gdzie dojdziecie...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza