Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
73 lata godziny "W"
~~falco second niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 20:51
lepszy -nie lepszy ale jakiś gówniarz miałby mi ''hajlować '' przed oczami?
jakiejś łajzy co pojecie o wojnie ma tyle co wypatrzyła w ''czterech pancernych '' czy ''w stawce''?
jakiś tani buc zarzucił mi kiedyś propagowanie faszyzmu bo wkleiłem zdjęcie z marszu tych pseudo ''narodowców'' z uniesionymi ramionami pod flagami ze swastyką a teraz mam potępić kogoś komu takie zachowanie jakiegoś 'hajlującego'' gówniarza również nie pasuje ?
wolnego ....
nie pasuje mi oglądać takich typów,bo kolejnym krokiem będą marsze ''brunatnych koszul ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zoska i parasol niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 22:01
szacun !! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~& niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 22:04
DP napisał(a): wojna, najokrutnieszy sposób manipulacji

nie jest zwycięzcą ten kto pokonał przeciwnika

zwycięzcą w wojnie jest ten, kto przekonał przeciwnika by odszedł bez walki


Mądrze powiedziane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biało-czerwony niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 8:51
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/generalski-coin-dla-misiewicza/m97njqz


władza robi sobie jaja z Wojska Polskeigo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco second niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 9:14
i właśnie dlatego dopiero teraz pucz jest całkiem możliwy
całe te wcześniejsze pisowskie ględzenie o jakimś tam ''puczu''to beznadziejne próby zbudowania pewnej atmosfery strachu
kiedy czytam te określenia typu totalna opozycja ,pucz ,zamach stanu zastanawiam się czy oni wiedzą co mówią
próbują grać na emocjach ludzi ale ci swoje prawdziwe emocje pokazali w protestach których pisowski reżim tak bardzo się boi ....
zwróciliście uwagę na określenie ''reżim'' ?
czy nie brzmi strasznie jeśli wiemy z czym jest kojarzony? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~& niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 9:29
Wczoraj też wyszli manifestować, 18 000 narodowców vs 20 (słownie - dwadzieścia) osób najgorszego sortu :)

http://niezalezna.pl/200043-obywatele-rp-probowali-zaklocic-marsz-w-rocznice-wybuchu-powstania-warszawskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 9:40
jesteś pewien że to narodowcy? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~& niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 9:50
Tak, narodowcy i sympatycy, to na pewno nie był ten sort sprzed sądów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.