Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Centrum Nowogrodźca rozkopane
~~ niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 12:47
"Janusze" opozycji nie protestują? Przecież tam pewnie zginęło, zostało zagniecione z tysiąc dżdżownic. Nie rusza was sumienie, czas powiedzieć stop męczarniom dżdżownic :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 15:09
~~ napisał(a): "Janusze" opozycji nie protestują? Przecież tam pewnie zginęło, zostało zagniecione z tysiąc dżdżownic. Nie rusza was sumienie, czas powiedzieć stop męczarniom dżdżownic :D

Stop takim Idiotom jak ty, myślę że te dżdżownice mają więcej rozumu od ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3c niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 19:55
Znów obrażanie?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 22:33
~~3c napisał(a): Znów obrażanie?!

Tylko pytanie kto tu kogo obraża ?? ?? Jeśli uważasz ,że zostałeś obrażony to leć do swojego guru i zgłoście na policję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3c niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 22:42
Podobno pan Zbyszek się obrażą.! Powiat pisze że przede wszystkim spokój. To jak to jest u siebie spokój. Innym można dowalić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do ccc niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 22:46
~~3c napisał(a): Podobno pan Zbyszek się obrażą.! Powiat pisze że przede wszystkim spokój. To jak to jest u siebie spokój. Innym można dowalić?

Niby na kogo Pan Zbyzek się obraża ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 8:02
~~mieszkaniec gminy. napisał(a): Wczoraj na JG 24 wyczytałem ,że jeden z członków Zarządu Chrobrego Nowogrodziec chce kandydować na Burmistrza Nowogrodźca ,czy mógł by ktoś przybliżyć jego osobowość ,bardzo chętnie oddał bym na niego swój głos bo obecnego nie mogę ścierpieć.


KAŻDA KANDYDATURA BĘDZIE LEPSZA. POWTARZAM: KAŻDA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 11:06
~~ napisał(a):
~~mieszkaniec gminy. napisał(a): Wczoraj na JG 24 wyczytałem ,że jeden z członków Zarządu Chrobrego Nowogrodziec chce kandydować na Burmistrza Nowogrodźca ,czy mógł by ktoś przybliżyć jego osobowość ,bardzo chętnie oddał bym na niego swój głos bo obecnego nie mogę ścierpieć.


KAŻDA KANDYDATURA BĘDZIE LEPSZA. POWTARZAM: KAŻDA

Myślę ,że jeszcze PIS powróci do ustawy o dwu kadencyjności,i rozbije ten beton.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.