Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Motocyklista ranny w wypadku
~~lololol niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 23:59
5-10 sek ? Chyba furmanką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 0:04
Tak, szczególnie skuterem...

Kierowcy samochodów nagminnie wymuszają pierwszeństwo motocyklistom. Nie wiem, o czym myślą: jedno światło, to pewnie rower?
Poruszam się motocyklem, a w okolicy skrzyżowań w naszym mieście z prędkością nie wyższą jak 50 km/h, bo szanuję swoje cztery litery. Mimo wszystko wymuszenia to codzienność.
Póki przygotowanie do posiadania prawa jazdy będzie tylko przygotowaniem do zdania egzaminu, takie "cuda" będą codziennością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zdzicha niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 5:36
~~Robet k napisał(a): ja tam codziennie jeżdżę i nie wiem jak mozna gonga wy je ...chyba ze jakis stary pierdziel jedzie w proato a ma kierukowskaz w prawo. Albo rondo albo świtła, ale nie takie jak na skrzyżowaniu na staszica bo tam czas świateł. Usatalal ktos uposledzony...


Upośledzony i na dodatek analfabeta to PISał te wypociny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 8:07
~~Ja napisał(a): Tak, szczególnie skuterem...

Kierowcy samochodów nagminnie wymuszają pierwszeństwo motocyklistom. Nie wiem, o czym myślą: jedno światło, to pewnie rower?
Poruszam się motocyklem, a w okolicy skrzyżowań w naszym mieście z prędkością nie wyższą jak 50 km/h, bo szanuję swoje cztery litery. Mimo wszystko wymuszenia to codzienność.
Póki przygotowanie do posiadania prawa jazdy będzie tylko przygotowaniem do zdania egzaminu, takie "cuda" będą codziennością.

Wystarczy że kobiety przestaną gadać przez komórki w czasie jazdy i skończą się wymuszenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gargamel niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 8:27
szkoda to by było motocyklisty gdyby najechał na twój usty łeb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 9:30
Jaka kobieta lekkich obyczajow kobieta to mój wujek imbecyle

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco second niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 9:36
Już niedługo przed tym skrzyżowaniem stanie oznakowanie jako "czarny punkt" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 10:19
Nie toyota tylko Toyota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.