Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mniej przestępstw na Dolnym Śląsku
~~Piotr niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 20:37
Może spadła procentowo Ale jak mi ukradli samochód i podałem osobę 99 procent która to zrobiła nie byli nawet wstanie udowodnić sprawcy Ale co pisać muszą żeby durny naród to uwierzyl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
6 sierpnia 2017r. o 21:58
Przy włączeniu napadówki na przykład w markecie w Bolesławcu czas oczekiwania na grupę interwencyjną Jarexs, min 30 minut. Na policję 60 minut.
W takim tempie na pewno będzie mniej przestępstw panowie.

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 22:02
Dziwne że niby spadła ? Jak Co chwilę kradną złodzieje co tylko się da:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 22:23
haha, moze jeszcze napiszą ze wypłaty wzrosły o 100 procent ,szkoda slow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jo niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 22:26
~~ja napisał(a): haha, moze jeszcze napiszą ze wypłaty wzrosły o 100 procent ,szkoda slow
,no mniej ,wlasnie artykuł na stronie siostra zaatakowała brata nożem , faktycznie mniej przestępstw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~celebryci niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 22:47
w policyjnych uniformach,ale sobie cukrujecie ,a wieczorem strach wyjść z domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cvpi niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 2:06
Policjantów jest coraz mniej Nikt nie chce iść do policji za 2300 i użerać się z patologią czy obkupczynymi menelami na ulicach. Weekendy pracujące, święta pracujące Normalny człowiek powie że woli pracować u prywaciarza gdzie weekendy wolne tak samo święta. Dlatego czeka się po 40 czy 60 minut na przyjazd patrolu Jak jest jeden na miasto a ma akurat interwencje

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:( niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 7:37
Ostatnio policjanci mieli co robić, szczególnie w okolicy ulic Żwirki i Wigury, Piotra i Pawła, Słowackiego. W tym rejonie miała miejsce seria włamań do mieszkań. Czy znajdą sprawców/ sprawcę? trudno powiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.