Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sami swoi z Czernej
~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 16:36
Macie racje, Burmistrz powinien przekazać kilka wywrotek "frezowiny" Myślę, że 2tys za wywrotkę, to byłaby dobra cena dla wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 16:38
~~~ napisał(a): To ja tez chce kilka wywrotek tego asfaltu! I znam jeszcze kilkanascie rodzin,ktore tez by chcialy i są w o wiele trudniejszej sytuacji np.zdrowotnej niz ów "starszy pan"

Jeżeli są tacy mieszkańcy jak piszesz to napisz pismo do Urzędu Gminy i może uda się im pomóc. Pamiętam jak remontowano tory kolejowe na trasie Bolesławiec -Węgliniec to wiele osób a także Gmina otrzymały tysiące ton starego tłucznia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 16:46
A czemu ja mam pisac pismo? We wczesniejszych komentarzach wyraznie bylo napisane, ze to pani prezes napisala pismo w imieniu mieszkanca...no to czekam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 16:53
Czy darmowe przekazywanie materiału na utwardzanie drogi jest sprawiedliwe wobec wszystkich uczciwych ludzi, którzy nie czekają na gotowe i na manne z nieba, tylko wydają na to zarobione czy zaoszczędzone pieniądze...więc co? Sa rowni i równiejsi? Kto trzyma z veto ma za darmo, a kto z Burmistrzem to musi zaplacic? Wiec wychodzi na to, ze ja płace....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 16:56
Płać i płacz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z niezalogowany
17 października 2017r. o 18:12
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Własność rzecz święta. Korzystał z czyjegoś terenu a teraz w szoku. Siostra też takiego ma, chciał stawiać płot, jak pozwoliła, ale miał granice wyznaczyć geodeta to się okazało iż zajumał 2 m. Od razu mu się płotu odechciało, teraz ma usunąć swoje rzeczy z tych 2m i wielka obraza i drzwi nie otwiera.

Dlaczego jątrzysz ,jest płot nikt go nie rozbiera ,teraz ten Pan wykorytował drogę na swoim i wystarczyło by trochę odruchu dobrej woli ze strony Gminy i przekazać kilka samochodów zfrezowanego asfaltu z drogi gdzie jest robiona kanalizacja i temat można było by zamknąć .Co do własności na mojej posesji stoi słup energetyczny i nic nie mogę zrobić żeby go przestawili.


to ja tez bym chcial kilka wywrotek takiego asfaltu, tez mam teren do utwardzenia. dlaczego robicie z tego Pana poszkodowanego, korzystał z czyjegos terenu przez tyle lat to teraz jeszcze powinien zaplacic za to a nie wymyslac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 18:29
Napisz do gminy i czekaj cierpliwie na odpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 października 2017r. o 19:40
~~ napisał(a): Napisz do gminy i czekaj cierpliwie na odpowiedź.


Trochę poczekasz po burmistrz akurat " siedzi na ławie oskarżonych " w Sądzie Karnym ,to nie będzie mógł się skupić na wywrotkach... ha ,ha , ha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza