Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sami swoi z Czernej
~~suweren niezalogowany
16 października 2017r. o 10:09
~~ napisał(a): Wasze poparcie spada szybciej niż notowania PO, więcej profesjonalizmu, bo skończycie na śmietnisku historii.
Nie ukrywam że pomysł stowarzyszenia przyjąłem z zadowoleniem, ale z wykonaniem to według mnie kompletna klapa.

A kiedy COBS przeprowadzał badania , bo ja popieram Weto a nikt mnie w sondażu o to nie spytał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 10:13
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Wasze poparcie spada szybciej niż notowania PO, więcej profesjonalizmu, bo skończycie na śmietnisku historii.
Nie ukrywam że pomysł stowarzyszenia przyjąłem z zadowoleniem, ale z wykonaniem to według mnie kompletna klapa.

Przejedź się po gminie i posłuchaj zwykłych ludzi co sądzą o obecnym rządzie ,szerzy się kolesiostwo i propaganda sukcesu , nie wiem czy słyszałeś o następnej totalnej fuszerce ,tyle było szumu z otwarciem nowego szpitala a tu już CIEKNIE DACH.

No i co ze cieknie? Jest gwarancja to naprawią lub już naprawili.
Normalne przy tak wielkich inwestycjach, że są niedoróbki, fuszerki które wykonawca poprawia.
Nigdy swojego domu nie budowałeś? Zawsze jakaś firma coś sp....... zgłaszam usterkę i poprawiają ...
Takimi tekstami to sobie tylko sami szkodzicie, dawajcie jakieś naprawdę konkretne tematy, a nie pierdoły...
Nie róbcie z siebie "totalnej opozycji" bo przegracie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 12:01
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Wasze poparcie spada szybciej niż notowania PO, więcej profesjonalizmu, bo skończycie na śmietnisku historii.
Nie ukrywam że pomysł stowarzyszenia przyjąłem z zadowoleniem, ale z wykonaniem to według mnie kompletna klapa.

Przejedź się po gminie i posłuchaj zwykłych ludzi co sądzą o obecnym rządzie ,szerzy się kolesiostwo i propaganda sukcesu , nie wiem czy słyszałeś o następnej totalnej fuszerce ,tyle było szumu z otwarciem nowego szpitala a tu już CIEKNIE DACH.

No i co ze cieknie? Jest gwarancja to naprawią lub już naprawili.
Normalne przy tak wielkich inwestycjach, że są niedoróbki, fuszerki które wykonawca poprawia.
Nigdy swojego domu nie budowałeś? Zawsze jakaś firma coś sp....... zgłaszam usterkę i poprawiają ...


Takimi tekstami to sobie tylko sami szkodzicie, dawajcie jakieś naprawdę konkretne tematy, a nie pierdoły...
Nie róbcie z siebie "totalnej opozycji" bo przegracie

Czyli ,jak dach cieknie to jest OK to tylko mała fuszerka ,żeby było źle to musiał by się zawalić strop na głowy schorowanych pacjentów .Ja jak budowałem dom to jedna kropla deszczu do dzisiaj nie przeciekła ,zaznaczam ,że nie jestem z Weto .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 12:59
Afera na miarę stowarzyszenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 14:29
i głowy w piasek hahaha!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rednex niezalogowany
16 października 2017r. o 14:59
Materiał video w sposób bezstronny pokazuje racje obu stron.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 18:18
~~Rednex napisał(a): Materiał video w sposób bezstronny pokazuje racje obu stron.

Jeśli obie strony mają rację to gdzie jest problem , czyli problem jest po stronie trzeciej czyli Gminy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 18:55
~~ napisał(a): i głowy w piasek hahaha!

Za to ty walisz tą łepetyną w betonowy mur .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima