Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pasażerom będzie wygodniej
~~ niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 13:22
A ja miszkam w Suszkach i chciałabym zeby byly tam czesciej autobusy. Gdyby mozna bylo sie dostac do misasta co pół godziny autobusem ja i moji sasiedzi zostawiliby auta w domu. Szkoda ze tak rzadko są autobusy i przystanki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~autor niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 14:25
Więcej nie rentownych kursów!!!zapomnij!PKS trzeba zlikwidować!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~autor niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 14:30
Widzę że ty się znasz!to powiedz mi dlaczego pks ma takie duże długi!powiat przygarnął juz dawno pks.pks zawsze bylo państwową firmą.nie wiem czy wiesz jest kolejny nowy prezes a ludzie w dalszym ciągu zarabiają marne grosze.jak myślisz po co sie zmienia prezesów w spółkach?dla kasy.nie bądźmy naiwni nic sie nie zmieni w PKS m
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mloda laska niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 15:22
~~autor napisał(a): Więcej nie rentownych kursów!!!zapomnij!PKS trzeba zlikwidować!!!!!
jak trza to trza - kto jest za ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~REDNEX niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 16:57
Chciałbym mieć kontener z kasą ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~policjant edek niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 17:43
~~REDNEX napisał(a): Chciałbym mieć kontener z kasą ;)

kilka POrad : lekceważ terminy , trzymaj, póki ten drugi nie puści i skup się na wygranej, a nie fair play :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca zawodowy niezalogowany
10 sierpnia 2017r. o 18:58
Tak obserwuje te posty , to piszą tu ludzie takie bzdury , ze az mózg skręca , powiem tak kierowcy tu pracują za marne grosze , ale dzięki nim ta firma istnieje bo gdy by nie oni i ich obecność dawno by musieli zamknąć tę firme.To oni dbaja o kursy jakie się tu wykonuje , i nic więcej nie napisze bo mija się to z celem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca niezalogowany
11 sierpnia 2017r. o 8:32
Powiedział co wiedział!!!z naszych podatków marnuje się pieniądze bezczelnie!!!dlatego mamy tego dość podatnicy!!!kuleje PKS o wiele lat za długo!!;!!nic nie zmienia się na lepsze!!!!!żadnych dobrych zmian!!!!przez nowych prezesów!!!!!sztukę odwala PKS od wielu wielu lat!!!!Mzk może być przykładem dobrych zmian! Nowy tabor!! Darmowa komunikacja od 1 stycznia! To są widoczne dobre zmiany!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.