Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Michał Szwed nowym szefem CIK "Orzeł"
~~wyborca niezalogowany
6 września 2017r. o 11:31
Bardzo dobrze! Pan prezydent będzie miał ładne filmy i spoty wyborcze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~po studiach niezalogowany
6 września 2017r. o 11:38
Jakie wykształcenie ma ten człowiek? Coś z kulturą związane jak mniemam? Jakieś studia?
Ps. Oczywiście konkurs zbędny :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obywatel niezalogowany
6 września 2017r. o 11:56
na moje oko jest to zły wybór

*zastosowałem autokorektę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzz niezalogowany
6 września 2017r. o 12:32
Nie mogę uwierzyć w to co czytam. Tragefia:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzz niezalogowany
6 września 2017r. o 12:32
Nie mogę uwierzyć w to co czytam. Tragedia:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kl niezalogowany
6 września 2017r. o 13:28
Chyba się ratuszowi kadry wyczerpały...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 września 2017r. o 14:09
To jest bardzo ciekawe. Zwykle gdy ktos kogos powoluje na wazne stanowisko to przedstawia go w pozytywny sposob, opowiada o jego doswiadczeniu, chwali sie jego kompetencjami. A tutaj brak wypowiedzi, bo "nie trzeba sie tlumaczyc".
To oznacza, ze albo zatrudniony nie ma kompetencji (ale przeciez wiemy, ze nie jest to prawda), albo zostal powolany, bo ktos inny niz dyrektor podjal taka decyzje i dyrektor nie za bardzo wie co powiedziec.

To brzmi troche jak z nasza pania premier - "Jesli prezydent bedzie chcial odwolania Macierewicza to powie to Kaczynskiemu".

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Why niezalogowany
6 września 2017r. o 14:26
Pan Michal jest kompetentny i ma zawsze mnóstwo pomysłów-dlaczego podcinacie mu skrzydła na samym poczatku?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.