Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wóz strażacki zderzył się z osobówką
~~Gosc niezalogowany
6 września 2017r. o 13:11
Stalam na swiatlach od sadu i to bzdura bo nam sie zielone uruchamialo woz jechal na sygnale i trabil my stanelismy ta ta baba nie wiem czy jakas tepa czy co pod same kola sie wepchala myslala ze zdazy czy co oni sie spieszyli do smiertelnego wypadku a ta z wlasnej glupoty wyjechala bylo widac ze w ostatniej chwili malo brakowalo a przez nia my bysmy oberwali jej autem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca niezalogowany
6 września 2017r. o 13:49
Jadąć od strony śmieciarek pod tunelem straz widac w ostatniej chwili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
6 września 2017r. o 14:00
Widać i słychać w ostatniej chwili. A ruszając spod świateł umieszczonych przed tunelem, można się rozpędzić do ok.30km/h.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 września 2017r. o 14:04
Potwierdzam jechalem , z tyłu mialem straż, kiedy samochód wyskoczył z tunelu, straż było słuchać z daleka, zresztą pojazd uprzywilejowany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~e.donos niezalogowany
6 września 2017r. o 14:22
I tak wina będzie strażaka :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
6 września 2017r. o 14:46
Wydaje mi się, że w tym przypadku obydwoje są winni zaistniałej sytuacji. Jeden i drugi kierowca dostanie mandat za niezachowanie ostrożności przy pokonywaniu skrzyżowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~podobnie.... niezalogowany
6 września 2017r. o 15:24
~~kierowca napisał(a): Jadąć od strony śmieciarek pod tunelem straz widac w ostatniej chwili.


To prawda,też miałem niedawno podobną sytuacje,ale wyszedłem cało......w tym samym miejscu oczywiście..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryszard W niezalogowany
6 września 2017r. o 15:51
~~podobnie.... napisał(a):
~~kierowca napisał(a): Jadąć od strony śmieciarek pod tunelem straz widac w ostatniej chwili.


To prawda,też miałem niedawno podobną sytuacje,ale wyszedłem cało......w tym samym miejscu oczywiście..
widać w ostatniej chwili ale słychać chyba wcześniej chociaż nasyp może tłumić tylko mało kto ma dobry słuch !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.