Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koleją z Bolesławca do Warszawy
~~San Escobar niezalogowany
2 października 2017r. o 20:03
Warszawa- Brzeszcze - Bolesławiec - Wiedeń :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 października 2017r. o 20:08
a Włoszczowa ?

hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Albatros333 niezalogowany
2 października 2017r. o 21:35
Pociąg nocny z Bolesławca do Warszawy będzie miał sens tylko jeżeli będą w nim kuszetki. Jeżeli mają to być miejsca wyłącznie siedzące, to niech się wypchają, ja już jestem za stary na takie długie wysiadywanie, a chętnie bym się wybrał na dzień do stolicy. Myślę, że byłoby wielu chętnych na miejsca sypialne lub do leżenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 października 2017r. o 21:55
Albatros, szybciej i taniej polecisz do Warszawy samolotem. Pociągiem do Wrocka 22 sł, samolot 19 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
2 października 2017r. o 22:27
Falco, mało wiesz pracowałem we Włoszczowej 2 miesiące ,ludzi jeździ tyle samo co z bolca teraz budują tam drugi peron!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boski Imperator Jarosław niezalogowany
3 października 2017r. o 9:39
falco napisał(a): a Włoszczowa ? hahaha


Tiaaa. Hahaha. Jedna z największych afer PiS, którą pół roku "grillowały" media III RP. Przypomnijmy więc na czym to polegało: ŚP poseł Gosiewski zrealizował obietnicę wyborczą i doprowadził do wybudowania peronu na magistralnej linii kolejowej - żeby mieszkańcy 10 tysięcznego miasteczka mogli jeździć do dużych miast do pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 października 2017r. o 10:41
...y już ''zapomnieli '' a Ty jak widzę nie ...
:)
kiedyś Włoszczowa teraz Brzeszcze ...hahaha

...y -ludzie pamiętają ...
a ja tym bardziej bo Gosiewski był jednym z moich ''ulubieńców ''
tak jak Fotyga :)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 października 2017r. o 10:55
godzinę do Wrocka,godzinę na lotnisko gdzie musisz być lub wskazane być godzinę prze odlotem a następnie jeszcze godzinę do Wa-wy i dojazd do centrum to w sumie daje to 4,5 -5 godzin podróży pod warunkiem że jeszcze zdobędziesz bilet za 19 złotych i firma nie odwoła lotu więc pociąg jak najbardziej jest wskazany!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza