Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wygonili pasażerów na dwór
~~:) niezalogowany
9 października 2017r. o 6:32
Jak można pewne zachowania tak bagatelizować?
Żeby pewnych spraw uniknąć zawsze trzeba przewidywać tzw czarny scenariusz ale my wolimy często narzekać po fakcie
Po każdej tragedii lubimy szukać winnych a ci często się nie znajdują a jeśli już to jest to albo stróż Mietek albo sprzątaczka Marysia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 października 2017r. o 10:17
~~:) napisał(a): Jak można pewne zachowania tak bagatelizować?
Żeby pewnych spraw uniknąć zawsze trzeba przewidywać tzw czarny scenariusz ale my wolimy często narzekać po fakcie
Po każdej tragedii lubimy szukać winnych a ci często się nie znajdują a jeśli już to jest to albo stróż Mietek albo sprzątaczka Marysia

Zawsze jest ktos winny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 października 2017r. o 13:36
Chu w przepisy ,dla mnie ludzie się liczą taki wiatr i ulewa a oni ich wyrzucają chory kraj chore przepisy .ąle po piździe dostał by pedał jak po wyproszeniu pasażerów coś by się na zewnątrz stało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2017r. o 20:22
PKP?
a proszę bardzo ...

''Bezwzględny konduktor wyrzucił z pociągu chłopca, który pociągiem jechał do szkoły. Dziecko miało bilet, miało też zaświadczenie ze szkoły o prawie do zniżki.

- Okazałem mu legitymację, powiedział, że nie ma pieczątki i że mnie wyrzuci z pociągu. Pokazałem mu zaświadczenie, ale powiedział, że go to nie interesuje. Musi być podbitka - mówi 12-letni Kacper w rozmowie z TVN24. 5 kilometrów do domu w miejscowości Skoki musiał pokonać na piechotę. Do szkoły tego dnia nie dojechał - podaje "Głos Wielkopolski".

Koleje Wielkopolskie już przeprosiły za całą sytuację.(...)''

można znowu ''gdybać '' ale co by było jakby dziecko ktoś zamordował lub po prostu zabłądziło ?

PKP by przeprosiło ?



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 20:30
falco napisał(a): PKP?
a proszę bardzo ...

''Bezwzględny konduktor wyrzucił z pociągu chłopca, który pociągiem jechał do szkoły. Dziecko miało bilet, miało też zaświadczenie ze szkoły o prawie do zniżki.

- Okazałem mu legitymację, powiedział, że nie ma pieczątki i że mnie wyrzuci z pociągu. Pokazałem mu zaświadczenie, ale powiedział, że go to nie interesuje. Musi być podbitka - mówi 12-letni Kacper w rozmowie z TVN24. 5 kilometrów do domu w miejscowości Skoki musiał pokonać na piechotę. Do szkoły tego dnia nie dojechał - podaje "Głos Wielkopolski".

Koleje Wielkopolskie już przeprosiły za całą sytuację.(...)''

można znowu ''gdybać '' ale co by było jakby dziecko ktoś zamordował lub po prostu zabłądziło ?

PKP by przeprosiło ?



Gdybanie dla gdybania. Byc moze przeprosiloby, a byc moze nie przeprosiloby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
10 października 2017r. o 20:50
Czas wyciągnać wnioski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 20:54
DP napisał(a): Czas wyciągnać wnioski .

Wyciagaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
10 października 2017r. o 21:01
co?
nic nie mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego