Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojewoda sprawdza sprawę Kasprzyka
~~wyborca niezalogowany
3 listopada 2017r. o 18:46
~~ napisał(a): Ja już się w tym wszystkim pogubiłem co jest ważniejsze Meldunek czy miejsce pobytu czyli mieszkanie ,bo jak ktoś jest zameldowany w Polsce a mieszka i pracuje w Niemczech to może startować w wyborach do Bundestagu?????
Złodziej to złodziej, nie ważne gdzie mieszka, ważne gdzie płaci podatki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek W niezalogowany
3 listopada 2017r. o 20:05
~~bez lipy napisał(a): Ja to bym zadał wprost pytanie Romanowi: jaką miał wiedzę i skąd ją miał odnośnie miejsca zamieszkania.
Jezeli KTOS matrzy mieszkania,to nie bedzie sie w kazdym MELDOWAL!Melduje sie w jednym i cicho siedzi i udaje wariata,ze nie wie o co chodzi!Powinien sie zwrocic do Wojewody,zeby go przeniosl na RADNEGO do GMINY Osiecznica!!!Bo Ordynacje Wyborcza napewno po nocach wertowal ,jak strategicznie temat ugrydz!A Pan Fecyk Ariel powinien POPROSIC Marszalka Sejmiku Dolnoslaskiego ,zeby go przeniosl na radnego do Wroclawia.Ci dwaj Panowie w tym Ciemnogrodzie nie powinni FUNKCJONOWAC,bo wizje na rozwoj maja naprawde bardzo ciekawe!Szkoda ,zeby sie to zmarnowalo ich podejscie do problemow ,ktore nurtuja mieszkancow!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yeti niezalogowany
3 listopada 2017r. o 20:15
~~Marek W napisał(a): ...Ci dwaj Panowie w tym Ciemnogrodzie nie powinni FUNKCJONOWAC,bo wizje na rozwoj maja naprawde bardzo ciekawe!Szkoda ,zeby sie to zmarnowalo ich podejscie do problemow ,ktore nurtuja mieszkancow!!!


:D :D :D nikt mnie tak nie rozbawił w piątek wieczór. Np. schodu do Dino :D dzięki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 listopada 2017r. o 20:37
apeluję do Pana Wojciecha skończ Pan wstydu oszczędź sobie i innym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WIK54 niezalogowany
3 listopada 2017r. o 22:26
Kasprzak nie ponosi ,Zadnej winy wyborczej ,tylko jego KOMITET PARTYJNY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 listopada 2017r. o 23:10
~~WIK54 napisał(a): Kasprzak nie ponosi ,Zadnej winy wyborczej ,tylko jego KOMITET PARTYJNY

- tak to prawda prawnicy nigdy nie ponoszą winy oni obwiniają innych. Dajcie spokój dr prawa jakim jest Wojciech K. nie potrafi przeczytać jednego art. z kodeksu wyborczego. Pazerność, buta i potrzeba bycia na firmamencie. ap-ropo to był komitet wyborczy stowarzyszenia gdzie prezesem jest Piotr Roman a członkami jest przynajmniej sześciu prawników .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof niezalogowany
4 listopada 2017r. o 0:40
~~ napisał(a): Ja już się w tym wszystkim pogubiłem co jest ważniejsze Meldunek czy miejsce pobytu czyli mieszkanie ,bo jak ktoś jest zameldowany w Polsce a mieszka i pracuje w Niemczech to może startować w wyborach do Bundestagu?????


Jakie ma to znaczenie w stosunku do polskiej ordynacji wyborczej???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~%%%% niezalogowany
4 listopada 2017r. o 7:24
Pan wojewoda stosuje regulke za czasow zle kojarzacych sie,,Co wolno wojewodzie to nie tobie s,,,,ie!!!Nie ma co robic tylko wtracac sie do radnych?Z tego co wiadomo to ten pan urodzil sie w Boleslawcu,W czym rzecz?Nastaply takie czasy ze chyba i Boleslawiec sie podzielil na dwa obozy,To teraz beda sasiedzi sobie wrogami?Tak juz bylo ,chcecie tego czy co?Milego dnia bez ublizania Boleslawianie,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.