Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lokalny patriota startuje w wyborach
~~ niezalogowany
14 listopada 2017r. o 21:48
~~ze dworu napisał(a):
~~FS napisał(a): ''moc sprawcza'' ?
greg -jest coś takiego jak kpa i chyba art.54 mówiący o dostępie do dokumentów urzędu
jeśli chcesz coś sprawdzić napisz lub zwróć się osobiście do Ratusza o udostępnienie dokumentacji przetargowej w sprawie placu przy ul. Zgorzeleckiej

i pytanie -dlaczego nikt z tej tzw. opozycji nie pomyślał o tym ?
a jeśli pomyślał i cos wie to dlaczego tu tego nie opublikował ?
a jaka jest ta ''moc sprawcza'' to można się przekonać o aferce cmentarnej gdzie było dużo szumu a jak wyszło sam wiesz
ale ty wyrzuć worek ze śmieciami (nie namawiam ) do rowu to cię zgnębią grzywnami
zostaniesz radnym? przy pierwszej próbie dochodzenia podstawowej sprawiedliwości ,przy pierwszym ludzkim odruchu zniszczą cię


Plac na Łokietka sprawdzała prokuratura swego czasu i co? ktos ma zarzuty? kogoś skazano? nie...
MZGK - co oprócz gadania z tego mamy? nic.
Prawda jest taka, że opozycja to sobie może szczekać... Jaki jest więc jej sens?


jedna z kolejnych stron to wpis alfa i w pewnym sensie podsumowanie tego co sam napisałeś
zależność prokuratury nie oznacza nic innego jak tylko ''sprawdzała''
czyli tak -pan Zenek spotkał się z panem Zdzisiem i zapytał czy ten przyznaje się do winy
kiedy usłyszał że ''nie'' po prostu zamknął sprawę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 listopada 2017r. o 22:26
dajmy szansę sobie i tym którzy osiadają realną wiedzę w temacie samorządności, posiadają umiejętności, mają znaczące doświadczenie i dają nadzieje na faktyczną zmianę. jeżeli realnym może się stać tandem panów Małkowskiego i Muchy to ich wspierajmy i motywujmy do dalszego działania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiem niezalogowany
14 listopada 2017r. o 23:24
Najlepszy kandydat to taki którego się zna, czy to Roman, czy Rudyk, Małkowski, czy Mucha, czy Ogrodnik itp. Tacy którzy wiadomo co sobą reprezentują i co mają w głowach. Bardzo ważne jest doświadczenie samorzadowe i wiedza. Wybierania jegoś świeżka i firycka fafarafa który wyskoczy 2 miesiące przed wyborami to kompletna porażka i nieodpowiedzialność. Wymieni wyżej to sa ludzie którzy znają się na rzeczy i samorzadzie Nikt im na głowę nie wlezie i nie omami żaden urzednik. Jeśli chcemy kogoś kto rozbije obecne kliki to trzeba postawić konkretnie, bo dwór tylko liczy na rozproszenie się głosów. Warto to przemyśleć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kurna ale chata niezalogowany
14 listopada 2017r. o 23:29
Jako lokalny patriota udałem się na obiad do rynku.
Padło na lokal " Kurna chata "
Zamówiłem żurek i na drugie wołowine z buraczkami , bez pyz.

ŻUREK -- zaliwajka zagęszczona mąką , kilka plastrów ziemniaka w mundurku , pół jajka i 1/2 plasterka jakiejs kiełbasy. Cena 10 zł. / ktoś sobie w ten dzień robił jaja z konsumenta/
Drugie danie -- ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~precz z wyjadaczami niezalogowany
15 listopada 2017r. o 4:34
~~Kurna ale chata napisał(a): Jako lokalny patriota udałem się na obiad do rynku.
Padło na lokal " Kurna chata "
Zamówiłem żurek i na drugie wołowine z buraczkami , bez pyz.

ŻUREK -- zaliwajka zagęszczona mąką , kilka plastrów ziemniaka w mundurku , pół jajka i 1/2 plasterka jakiejs kiełbasy. Cena 10 zł. / ktoś sobie w ten dzień robił jaja z konsumenta/
Drugie danie -- ok


Jako że do Ratusza blisko ,musi oni wyjedli ..gęste '' z żurku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żart niezalogowany
15 listopada 2017r. o 6:20
Żart tego typu:Kto ci broni,idź zrób prawko na samochody ciężarowe i nie będziesz ładowaczem nieczystości stałych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z wyjadaczami bis niezalogowany
15 listopada 2017r. o 6:53
~~precz z wyjadaczami napisał(a):
~~Kurna ale chata napisał(a): Jako lokalny patriota udałem się na obiad do rynku.
Padło na lokal " Kurna chata "
Zamówiłem żurek i na drugie wołowine z buraczkami , bez pyz.

ŻUREK -- zaliwajka zagęszczona mąką , kilka plastrów ziemniaka w mundurku , pół jajka i 1/2 plasterka jakiejs kiełbasy. Cena 10 zł. / ktoś sobie w ten dzień robił jaja z konsumenta/
Drugie danie -- ok


Jako że do Ratusza blisko ,musi oni wyjedli ..gęste '' z żurku .


Dokładne tak.
Motłoch dalej nie kuma kto go bije po rogach i szuka do ratusza kogoś znajomego.ŻEBY MU GĘSTE ZNAJOMY WYŻERAŁ.
Żaden gamoń nie oczekuje od ratuszowych programy dla po pierwsze mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
15 listopada 2017r. o 9:20
mocnyful napisał(a): daj znać. numer mi się nie zmienił od lat.


Napisz mi wiadomosc prywatna ze swoim, bo chyba gdzies go zgubilem :)


Dopisane 15.11.2017r. o godz. 09:17:

~~greg napisał(a): Panie Marcinie, załóżmy optymistycznie, że wprowadza Pan do Rady 3 radnych. Pytanie, czy przystąpił by Pan do koalicji z prezydentem?


Tego typu pytania na tym etapie nie maja sensu. Jesli mialbym walczyc to walczylbym o pelna pule.

~~greg napisał(a): Jeśli nie to proszę podać przykład na co jako opozycja zwracałby Pan i i pana radni uwagę? Jaką moc sprawczą byście mieli? Z czego mogliby was rozliczyć wyborcy?


Obecna opozycja praktycznie nie istnieje. Boi sie zadawac pytania nawet w prostych tematach typu balagan w miescie, typu afery MZGK, typu kolesiostwo. Moim zdaniem nalezy na kazdej sesji pytac o plan na przyszlosc, o inwestycje o rozliczenia. Do dzisiaj BOK-MCC nie rozliczyl sie ze Święta Ceramiki za ostatnie lata - radnych ten temat w ogole nie interesuje, mimo ze w skali ostatnich lat poszly na to miliony. Takich tematow jest wiele wiecej i opozycja (i nie tylko) powinna o to pytac i pytac i pytac.


Dopisane 15.11.2017r. o godz. 09:17:

~~olo napisał(a): No to rzucajcie kto mógłby wygrać z Romanem?


Ja :-)


Dopisane 15.11.2017r. o godz. 09:18:

~~ napisał(a): Szanowny Panie Marcinie z powagą traktując pański tekst (...)


Dziękuję za komentarz!


Dopisane 15.11.2017r. o godz. 09:20:

~~olaf napisał(a): Tak jak ktos napisał, to już w zasadzie nie ma czasu na wypromowania kogoś kto mógłby stac się alternatywą inną niż wskazane. Więc jesli chcemy wysłać obecną władze na wakacje, to wybór wam już opisałem. Kto uwaznie obserwuje to co się dzieje wie, że mam racje, bo wie ile czasu buduje się markę polityczną. Czasy marzeń i liczenia na rycerza na białym koniu w stylu Tymińskiego minęły bezpowrotnie. Wybiera się sprawdzonych.


Akurat jest wrecz przeciwnie. Po latach stagnacji w wielu miejsach ludzie chca zmian. Tak bylo w USA (wybor Trumpa), tak bylo we Francji (wybor Macrona), tak bylo w PL, tak będzie w Bolesławcu.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.