Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lokalny patriota startuje w wyborach
~~taaaa na pewno niezalogowany
14 listopada 2017r. o 10:39
Lubnauer: Osobista ambicja Schetyny pociągnie nas na dno

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-lubnauer-osobista-ambicja-schetyny-pociagnie-nas-na-dno,nId,2463811#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~... niezalogowany
14 listopada 2017r. o 10:41
~~taaaa na pewno napisał(a): Lubnauer: Osobista ambicja Schetyny pociągnie nas na dno

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-lubnauer-osobista-ambicja-schetyny-pociagnie-nas-na-dno,nId,2463811#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome


u nas PO jest aktualnie po stronie prezydenta. Żadna to opozycja. Nowoczesna, jeśli jest, również bo tam coś młody Cołokidzi działał, ale coś nie słychać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 listopada 2017r. o 11:12
~~alf napisał(a): Całkiem poważnie stawiam na Pana Dariusza Muche. Z powołaniem komitetu nie powinien mieć problemu, chętnych do pomocy i kandydowania z jego komitetu będzie chyba dość sporo i będą to ludzie którzy już mają serdecznie dość tego naszego bagienka.
Chybionym jest przeciw argument że się nie połapie w tych wszystkich układach, że niema poparcia elit itp. On powinien postawić na świeżą krew, olać tych egocentrycznych,myślących o własnych interesach bonzów, prezesów znających się na wszystkim. Czekam na powołanie takiego komitetu i sam chętnie dołączę do niego.
Na moje wsparcie finansowe też może liczyć choć do majętnych nie należę.

jak znam życie to właśnie działania Pana Muchy będą się obawiać najbardziej dzisiejsze pseudo elity i kliki funkcjonujące w naszym miecie. Tak To powoli staje się być poważny gracz na naszym bolesławieckim rynku rodzimej polityki. Też dorzucę grosza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 listopada 2017r. o 11:48
Dziekuje wszystkim za komentarze.
Na te skierowane do mnie odpowiem wieczorem.

Pozdr,
Marcin Marczewski

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiem niezalogowany
14 listopada 2017r. o 11:55
Mucha kontaktuje się z Małkowskim i już działają. Widziałem to. jesli ogarną temat to mają szansę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alf niezalogowany
14 listopada 2017r. o 12:46
Nie wiem czym zasłużył się Pan Małkowski bo jego nazwisko pojawia się najczęściej przed wyborami. Może ktoś mnie zaagituje. Dlaczego wypadałoby popierać właśnie tę osobę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiem niezalogowany
14 listopada 2017r. o 12:56
~~alf napisał(a): Nie wiem czym zasłużył się Pan Małkowski bo jego nazwisko pojawia się najczęściej przed wyborami. Może ktoś mnie zaagituje. Dlaczego wypadałoby popierać właśnie tę osobę?


A czym zasłużył się Roman zanim go wybrano?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alf niezalogowany
14 listopada 2017r. o 13:11
Oczekiwałem odpowiedzi typu: jest uczciwy, prawy, sprawny w działaniu (jakim) itp. Może już czas na jakąś ocenę bardziej merytoryczną. Na wizerunek głosowało się w czasach Prezydenta Kwaśniewskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza