Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lokalny patriota startuje w wyborach
~~wiem niezalogowany
14 listopada 2017r. o 13:26
~~alf napisał(a): Oczekiwałem odpowiedzi typu: jest uczciwy, prawy, sprawny w działaniu (jakim) itp. Może już czas na jakąś ocenę bardziej merytoryczną. Na wizerunek głosowało się w czasach Prezydenta Kwaśniewskiego.


Pewnie dowiesz się w swoim czasie, tak jak tych 4 tysiące bolesławian którzy na niego zagłosowali w ostatnich wyborach.
Dobrze, że odszedł z ZB która tak naprawdę tkwi w układzie. Zwiększył swoje sznase. W dworze lekka panika :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 listopada 2017r. o 14:20
~~wiem napisał(a): Mucha kontaktuje się z Małkowskim i już działają. Widziałem to. jesli ogarną temat to mają szansę.

Ciekawa informacja jeśli potwierdzi się to rzeczywiście tandem tych dwóch panów w przyszłorocznych wyborach możne znacząco zmienić konfigurację polityczne w naszym mieście. BĘDĘ TEMU KIBICOWAŁ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alf niezalogowany
14 listopada 2017r. o 14:22
~~wiem napisał(a): Mucha kontaktuje się z Małkowskim i już działają. Widziałem to. jesli ogarną temat to mają szansę.


W taki sposób to skończy się jak Petru ze Schetyną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiem niezalogowany
14 listopada 2017r. o 14:56
~~alf napisał(a):
~~wiem napisał(a): Mucha kontaktuje się z Małkowskim i już działają. Widziałem to. jesli ogarną temat to mają szansę.


W taki sposób to skończy się jak Petru ze Schetyną.


Nie sądzę. Panowie są bardzo doświadczeni, wiedza na czym polega samorząd, co i gdzie szukać. A żeby być skutecznym, trzeba znać słaby punkt przeciwnika. Pierwsze efekty są, a mamy jeszcze rok :) . Potem program w kampanii wyborczej i jazda z układem. Pomysł dokonania audytu miasta przez Małkowskiego - strzał w dziesiątkę! Wierzę, że będzie to nie tylko audyt finansowo-prawny, ale także polityczny i kadry kierowniczej. Nikt inny poza tymi panami skuteczniej tego nie zrobi, bo... Nie ma innych którzy chcą lub to potrafią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~alf niezalogowany
14 listopada 2017r. o 16:13
O.K tylko trzeba się dogadać kto na tym tandemie jedzie na pierwszym siodełku. No i trzeba do audytu mieć fachowców a o tych jest dość trudno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~adas niezalogowany
14 listopada 2017r. o 16:41
Audyt zawsze zleca się fachowcom niezależnym. Są takie firmy w Polsce. Stać na to miasto, tym bardziej że audyt wskaże miejsca zbędne i kosztowne. Audyt zwróci się w ciągu tygodnia od zaprzestania pewnych praktyk lub redukcji niektórych politycznych stołków.
A jeśli chodzi o tandem to nawet lepiej jak jeden i drugi wystartuje na prezydenta niezależnie. Większe szanse na doprowadzenie do drugiej tury. Cel ten sam, ale styl różny. Wyborcy ocenią i dobrze że zrobią to w nowych, niezwykle transparentnych zasadach przeprowadzania wyborów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olaf niezalogowany
14 listopada 2017r. o 19:37
To gdzie jest PO w Bc i w jakiej jest relacji do prezydenta okaże się po wystawieniu przez PO kandydata na prezydenta. Jeśli nie wystawią albo wystawią słabego to już wszystko wiadomo że się dogadali, choć już teraz widać, że są razem. Do tego Sld i ziemia bol. też tam są. O PiS nie wiem.
Tak więc kogo mamy z drugiej strony? PiS, Muchę, Małkowskiego lub takie egzotyczne komitety jak była jakaś "wasza rada" i PanM, którzy zdobyli promil głosów.
Tak jak ktos napisał, to już w zasadzie nie ma czasu na wypromowania kogoś kto mógłby stac się alternatywą inną niż wskazane. Więc jesli chcemy wysłać obecną władze na wakacje, to wybór wam już opisałem. Kto uwaznie obserwuje to co się dzieje wie, że mam racje, bo wie ile czasu buduje się markę polityczną. Czasy marzeń i liczenia na rycerza na białym koniu w stylu Tymińskiego minęły bezpowrotnie. Wybiera się sprawdzonych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
352
#mocnyful nieaktywny
14 listopada 2017r. o 20:50
~~olo napisał(a): No to rzucajcie kto mógłby wygrać z Romanem?

ja wygram z Romanem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.