Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciemny monument w Bolesławcu
~~Falco second niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 21:40
Pierdzielisz ponownie :)
Nie chce mi się wstawać bo wkleił bym ci po raz wróry kto ,kiedy i gdzie wyżalał się jak to w Polsce jest niedemokratyczne ,jak się fałszuje wybory i ostrzeżenia by nie wracać tymczasem do Polski
W ramach tej waszej pisowskiej demokracji maszerujecie wrzeszcząc " biała rasa" i " śmierć zdrajcom" ?
W ramach pisowskiej demokracji wasi kolesie z pisu mówią o innych " bydło" i " lewackie świnie"?
A kiedy ją w imię demokracji napiszę o was " prawicowe ścierwa" wrzeszczycie a zwłaszcza ten tam M21 o języku nienawiści?
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 21:52
~~Falco second napisał(a): Pierdzielisz ponownie :)
Nie chce mi się wstawać bo wkleił bym ci po raz wróry kto ,kiedy i gdzie wyżalał się jak to w Polsce jest niedemokratyczne ,jak się fałszuje wybory i ostrzeżenia by nie wracać tymczasem do Polski
W ramach tej waszej pisowskiej demokracji maszerujecie wrzeszcząc " biała rasa" i " śmierć zdrajcom" ?
W ramach pisowskiej demokracji wasi kolesie z pisu mówią o innych " bydło" i " lewackie świnie"?
A kiedy ją w imię demokracji napiszę o was " prawicowe ścierwa" wrzeszczycie a zwłaszcza ten tam M21 o języku nienawiści?
:)

Dlaczego nie wrzeszczales kiedy opozycja totalna niosla trasparenty z Kaczynskim na szubienicy, miedy policja strzelala do gornikow, kiedy tajniacy kopali ludzi itd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 22:37
Dyskusja zeszła z tematu. To dodam nie na temat.
Celem Kaczyńskiego wcale nie jest „nieskrępowana niczym władza”
Celem Kaczyńskiego nie jest wzrost gospodarczy Polski.
Celem Kaczyńskiego jest by Polacy byli beneficjentami wzrostu gospodarczego Polski.
Niektórzy nie chcą, nie potrafią tego dostrzec ?
Posłuchajcie co śpiewa Jarek Nohavica:
„A żyjesz bez nerek za to ślepy”
LP3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco second niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 22:38
Jak to dlaczego ?
Bo nie trawię kaczora ....proste
Kiedy policja będzie do was strzelać też nie będę protestować ...
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 22:45
~~Falco second napisał(a): Jak to dlaczego ?
Bo nie trawię kaczora ....proste
Kiedy policja będzie do was strzelać też nie będę protestować ...
:)

falco, jestes prawdziwym mezczyzna. Wlasnie na takich jak ty fundamentach opiera sie demokracja opozycji totalnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco second niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 22:59
Mając wrzód na dupsku najszybciej jak to możliwe chciałbym się go pozbyć :)
Tak też myślę o pislanderach ...

Faceciku - kiedyś " wysyłano " mnie " na Madagaskar" a nie tak dawno jakaś pisowska przyglupawa posłanka chciała mnie deportować ...nie bardzo wiedziała gdzie ale chciała ...
Dzisiaj bojówki pisowskie krzyczą pod czujnym nadzorem pisowskiej policji o karaniu śmiercią jakimś " zdrajcom"
Tu na forum pisze się do mnie - " idziemy po ciebie''

Więc nie pierdziel mi tu gościu ...nie pierdziel

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 23:01
~~Falco second napisał(a): Mając wrzód na dupsku najszybciej jak to możliwe chciałbym się go pozbyć :)
Tak też myślę o pislanderach ...

Faceciku - kiedyś " wysyłano " mnie " na Madagaskar" a nie tak dawno jakaś pisowska przyglupawa posłanka chciała mnie deportować ...nie bardzo wiedziała gdzie ale chciała ...
Dzisiaj bojówki pisowskie krzyczą pod czujnym nadzorem pisowskiej policji o karaniu śmiercią jakimś " zdrajcom"
Tu na forum pisze się do mnie - " idziemy po ciebie''

Więc nie pierdziel mi tu gościu ...nie pierdziel


I przyszli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 23:11
~~Falco second napisał(a): Mając wrzód na dupsku najszybciej jak to możliwe chciałbym się go pozbyć :)
Tak też myślę o pislanderach ...

Faceciku - kiedyś " wysyłano " mnie " na Madagaskar" a nie tak dawno jakaś pisowska przyglupawa posłanka chciała mnie deportować ...nie bardzo wiedziała gdzie ale chciała ...
Dzisiaj bojówki pisowskie krzyczą pod czujnym nadzorem pisowskiej policji o karaniu śmiercią jakimś " zdrajcom"
Tu na forum pisze się do mnie - " idziemy po ciebie''

Więc nie pierdziel mi tu gościu ...nie pierdziel

Nohavica ma taką radę:
"Co mam czynić mój ty Boże poradź
By mnie grabarz wreszcie mógł zaorać
Co robić z zakupczynym mym żywotem
Coś mi dał i nie chcesz wziąć z powrotem
Żywot masz zakupczyny ty matole
Ciesz się ciulu żeś tam wciąż na dole
Rzuć gorzałę, fajki i kwękanie
Bo dość mam patrzenia z góry na nie"

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.